Wales Bonner х adidas Originals: наймодніший спортивний одяг сезону

“Для цієї колекції я досліджувала бігові традиції в Ефіопії та Кенії, – розповідає дизайнерка Грейс Уельс Боннер Vogue про натхнення для своєї останньої колаборації з adidas Originals. — Якщо конкретно, то я фокусувала увагу на спокої бігуна на довгих дистанціях і як це може співвідноситися з моїм власним креативним підходом”.

Wales Bonner х adidas Originals весна-літо 20240Wales Bonner х adidas Originals весна-літо 2024

Реклама

Виходячи з досліджень, проведених для показу Marathon сезону весна-літо 2024 для її однойменного бренду, нова колекція для adidas Originals, під назвою The Rift Valley Runners, названа на честь високогірного дому чемпіонів-атлетів у Ітені, Кенія, і присвячена “стійкості, витривалості та відданості”. “Оскільки я думала про пересування людей у відкритому просторі серед природи, у цій колекції я працювала з технічним одягом, флуоресценцією, одягом, у якому можна вільно рухатися”, – каже вона, додаючи, що яскрава колірна палітра та акцент на бігових силуетах є головними відмінностями у порівнянні з попередніми колабораціями.

Wales Bonner х adidas Originals весна-літо 20241Wales Bonner х adidas Originals весна-літо 2024

Яскраві та енергійні фотографії, зроблені Вівіан Зассен, зображують бігунів Еммануеля Ваньоні, Бетвела Єгона, Неллі Чепчірчір, Чарльза Сімотво, Корнеліуса Кембоя та Барселіуса Кіпьєго, які носять одяг з нової колаборації Wales Bonner х adidas Originals. Архівні спортивні образи представлені через сучасну призму: костюми виконані в яскраво-синьому та яскраво-червоному кольорах, жовті та зелені вільні шорти прикрашені виразними картатими та гусарськими візерунками, а бігові майки виготовлені з м'яких в'язаних матеріалів. Як і у попередніх колабораціях, фірмові три смуги adidas прикрашають багато елементів колекції.

Wales Bonner х adidas Originals весна-літо 20242Wales Bonner х adidas Originals весна-літо 2024

Замість бігових кросівок, спортсмени носять нові кросівки Wales Bonner весна-літо 2024, включаючи архівний силует SL76, який переосмислений у світло-блакитному та чорному, а також жовтому та чорному кольорах. Також є два нових варіанти Samba, у брудно-білому та сірому кольорах з синіми смугами, та Samba Millennium у коричневій шкірі.

13

Колекція Wales Bonner х adidas Originals весна-літо 2024 вийде у продаж 21 травня на walesbonner.com, adidas.co.uk та у деяких магазинах.

WALES BONNER X ADIDAS4WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS5WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS6WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS7WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS8WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS9WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS10WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS11WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS12WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS13WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS14WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS15WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS16WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS17WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS18WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS19WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS20WALES BONNER X ADIDASWALES BONNER X ADIDAS21WALES BONNER X ADIDAS

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *