Сила українських матерів на костюмі Ангеліни Усанової на “Міс Всесвіт-2023”

Angelina Usanova - 10 Angelina Usanova / Instagram

Оргкомітет “Міс Всесвіт Україна” показав національний костюм українки для конкурсу “Міс Всесвіт-2023”. Він називається “Берегиня Мати”. Деякі елементи для костюма виготовлені за допомогою передової технології 3D-друку.

Про це йдеться на сторінці МІС ВСЕСВІТ – УКРАЇНА в Instagram.

Діти не розпочинають війни, але саме вони – не можуть себе захистити. Цей костюм – наша присвята великій, священній і безумовній материнській любові та беззахисності дітей перед очима війни. Матері всієї України благають і мріють про чисте й захищене небо без ракет. Моляться за життя своїх дітей, які безжально забирає війна”, – йдеться в описі.

Костюм присвятили всім матерям України, які оберігають своїх дітей, які виховують їх без чоловіка, який у той час захищає країну, матерям, які втратили своїх дітей – дорослих чи малих, на війні.

Відомо, що на виготовлення “Берегині Мати” пішло 6 тижнів. Таким костюмом виробники хочуть нагадати міжнародній спільноті про події в Україні та необхідність для всіх держав поважати міжнародне право та принципи, закріплені в Статуті ООН.

Блакитна тканина костюма означає символ мирного, тихого неба без ракет. Білий та молочний кольори – символи миру, а синій та жовтий – кольори прапора України. Золоті елементи на костюмі –це броня, що символізує силу кожної української матері, яка захищає своїх дітей. Тіло маленького янголятка – символ неоціненного життя кожної дитини.

Під час виготовлення костюма було використано 30-35 метрів шифонових та органзових тканин. Поверх тканини надрукований принт у вигляді хмаринок і блакитного неба. Деякі елементи костюма розроблялися і друкувалися на 3D принтері. На оздоблення костюму пішло приблизно 45 000 камінців.

У розробці та створенні костюма брала участь велика команда з України – МÜ production: це конструктори, кравчині, майстри по роботі зі шкірою, декоратори, ілюстратор, 3D художник та інші.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений МІС ВСЕСВІТ – УКРАЇНА (@missukraine_universe)

З початку повномасштабного вторгнення в Україні:

  • понад 500 дітей загинули,
  • понад 1000 дітей отримали поранення,
  • 379 дітей вважаються зниклими безвісти,
  • 19 546 дітей були депортовані росією, з яких були повернені лише 386.

Загалом 7,5 мільйона українських дітей вважаються постраждалими від війни: ті діти, які пережили травми, поранення, фізичне, сексуальне або психологічне насильство, діти-переселенці та діти-біженці; діти, які були викрадені або незаконно вивезені за межі України.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений МІС ВСЕСВІТ – УКРАЇНА (@missukraine_universe)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *