Із чого складався стиль Сержа Генсбура

Серж Генсбур за свою кар’єру написав понад 500 пісень, у яких гра слів поєднувалася із сатиричним і сексуальним підтекстом. Як можна було чекати, громадська думка в оцінюванні творчості французького шансоньє розділилася — одні вважали його бездарним провокатором і розпусником, інші називали генієм і були зворушені його відчайдушністю. Але Серж, безумовно, був феноменом у французькій попкультурі й напевне одним з найвпливовіших музикантів усіх часів. Його пісня “Je t'aime… Moi Non Plus”, яку він написав для Бріджит Бардо, розійшлася тиражем у понад чотири мільйони екземплярів синглу.

Нажмите и перетащите0Серж Генсбур

Те, що громадська думка Генсбура особливо не турбувала, можна простежити за його манерою вдягатися — музикант любив розстебнути сорочку на три ґудзики й одягнути суворий костюм із сорочкою з деніму. Вміння не сприймати себе всерйоз завжди грало на користь музиканта — і на професійній ниві, і в особистому стилі. У базовому гардеробі Сержа завжди були двобортні піджаки, костюми й сорочки в смужку і, звісно ж, джинси прямого крою. Сьогодні ми хочемо показати основні стилістичні прийоми Генсбура й наполягти на тому, що з модних витівок музиканта точно можна брати приклад.

Реклама Джинсова сорочка з костюмом111984

СмужкаНажмите и перетащите21974Чорні окуляриНажмите и перетащите31988Нарочиті плечіНажмите и перетащите41990Шкіряна курткаНажмите и перетащите51972ЛофериНажмите и перетащите61974Двобортний піджакНажмите и перетащите71989Total denimНажмите и перетащите81985

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *