Еволюція стилю Девіда Бекхема

Важко знайти когось, хто не чув про футбольну легенду Девіда Бекхема. Він прославився, граючи за команди “Манчестер Юнайтед”, “Реал Мадрид”, “Лос-Анджелес Гелаксі” і “Парі Сен-Жермен”. Але сьогодні він уже відомий як ікона стилю, половина найуславленішої power couple разом зі своєю дружиною Вікторією, всесвітній секс-символ і зразковий батько.

Нажмите и перетащите0Девід Бекхем, 1997

Як і в більшості чоловіків, у Бекса була епоха сумнівних fashion-виборів — від об’ємних занижених джинсів до компліментарних шкіряних луків, які він носив разом зі своєю дружиною. На щастя, Девід успішно пережив ці моменти, і зараз кожен його вихід — показовий приклад того, як має вдягатися сучасний чоловік.

Реклама

Еволюція стилю Девіда Бекхема1

У молодості футболіст носив хуліганські вуличні вбрання: майки без рукавів, мішкуваті джинси, з-під яких виглядала спідня білизна, реперські бандани. Нерідко з’являвся у такому вбранні на офіційних заходах. Бунтар без причини, він примудрявся мати крутіший вигляд, ніж будь-який інший чоловік, одягнений у такий самий одяг, — чим спонукав до експериментів тисячі своїх фанатів.

Нажмите и перетащите2Девід Бекхем, 2000

Майже через три десятки років Бекхем вважається еталоном класичного стилю. Колишній футболіст відомий неймовірною здатністю мати зібраний вигляд щоразу, коли з’являється на людях: чи то на Вімблдоні в найвитонченіших костюмах, чи то в аеропорту Лос-Анджелеса, балансуючи з валізою в одній руці і дочкою Гарпер — в іншій. Бекхем здатний бути ефектним навіть у найпростіших образах.

Еволюція стилю Девіда Бекхема3

Перетнувши 40-річний рубіж, Бекхем знайшов ідеальний приклад для наслідування — Стіва Макквіна. Також він фанат серіалу “Гострі картузи” — ідентифікує себе з персонажами, міськими чоловіками з робітничого класу, яким подобаються класичні трійки. Так Бекхем убрався в строгі костюми й навіть став запрошеним дизайнером Kent & Curwen — у межах співпраці він створив лінію одягу за мотивами шоу.

Нажмите и перетащите4Девід Бекхем, 2019

Бекхем віддає перевагу одному кольору: чорному. Він король total black-образів, і, здається, що в його гардеробі в цьому кольорі є все: від футболки й джинсів до вовняного пальта й косухи. Часто такі образи футболіст доповнює темно-коричневими аксесуарами й взуттям — одвічне класичне поєднання. Сорочки, що сидять ідеально, надають лоску його зовнішньому вигляду. Він часто носить їх поверх простих білих футболок, розбавляючи образ аксесуарами. Кепка й браслети з бісеру — два фаворити в парі з червоною сорочкою в карту й шкіряною сумкою. Але, як відомо, диявол у деталях. Саме закочені рукави, недбало заправлена ​​футболка або напіврозстебнута сорочка — на перший погляд непримітні й повсякденні речі — додають образам Бекхема виняткового шарму. З днем ​​народження, Девіде!

Нажмите и перетащите5Девід Бекхем, 202016

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *