Читайте, як створювались образи для alyona alyona і Jerry Heil на Євробачення

Jerry Heil - 10 Jerry Heil / EBU

Представниці України alyona alyona і Jerry Heil вразили ефектним номером та захопливими образами під час першого пів фіналу Євробачення-2024. Стилістка артисток вирішила розповісти деталі їх створення.

Стилістом номеру alyona alyona та Jerry Heil стала художниця з костюмів Маргарита Шекель. Про це пише видання NV.

Маргарита Шекель декілька років поспіль співпрацює із Таню Муіньо для українських артистів та отримала номінацію MTV Video Music Awards за роботу над образами для кліпу “Won’t stand up” легендарного гурту MUSE, співпрацювала зі такими гуртами як Stromae та Bring Me The Horizon.

У роботі над костюмами ми з режисеркою Таню Муіньо почали аналізувати слова пісні, адже вона сама нам диктувала образи співачок. Я відразу бачила сукню Діви: вона мала бути прозора, матова, щоб підкреслити порцелянову шкіру Яни (Jerry Heil – ред.). Основною задачею було зробити так, щоб вона зроблена з надтонкого шовку – мусліну, щоб вона могла епічно спрацювати з вітродуями, – розповіла Маргарита.

Для реалізації задуму Маргарита Шекель звернулася до українських дизайнерок Людмили Седляр і Вікторії Заграфової, засновниць відомого бренду LuVi. Вони не новачки у роботі над сценічними костюмами, адже в їхніх образах на сцену виходять Макс Барських, Нікіта Алексєєв, Таяна, Тіна Кароль, Alloise та інші українські артисти.

Образ Jerry Heil

На сукню Jerry Heil пішло близько 20 метрів прозорої шовкової матової тканини. Сукня тримається на жорсткому корсеті з тафти. Вона повністю задрапірована вручну і оздоблена ледь помітною вишивкою – маленькі хрестики чорною ниткою. Всі деталі сукні були обпалені згідно із задумом стилістки.

Як зазначає стилістка, попри біль і деяку незручність, яку доводиться терпіти артистці, вони не хотіли обманювати публіку імітацією металу, тому ухвалили рішення, зробити плече-обладунок металевим.

Читайте, як створювались образи для alyona alyona і Jerry Heil на Євробачення1 Плече-обладунок

Войовничий і одночасно фентезійний образ співачки підкреслюють прикраси, які для неї обрала стилістка Маргарита Шекель. Їх розробила дизайнерка Катерина Тутєрова, засновниця бренду металевих прикрас SFURATO. Це масивний браслет, який нагадує нарукавник лицарської рукавиці, а також довгу моно сережку із оберегом – оком Фатіми.

Я люблю працювати з контрастами в образах і ніжність сукні хотілось відтінити металевою деталлю. Рядок із пісні продиктував підсилення плеча. Я працювала з архівами і розбирала одяг на іконічних зображеннях. І в образах архангела Михаїла, захисника Києва, я побачила часте використання обладунку на плечі. Це і стало останнім аргументом для втілення Armour Couture в елементах костюму, – розповіла Маргарита Шекель.

Читайте, як створювались образи для alyona alyona і Jerry Heil на Євробачення2 Ескіз сукні

Образ alyona alyona

Найяскравіша деталь костюм alyona alyona — це кейп-кімоно. На ньому одразу привертають увагу накладні деталі на плечах, які нагадують обладунки. Вони надали образу певної войовничості і поєднати з образом Jerry Heil. Кейп-кімоно сшитий із шовку кольору холодної сталі із перлинним переливом.

Під час першої своєї появи у номері alyona alyona, схожа у цей момент на самурая, войовничо дістає з волосся заколку-меч. Цю прикрасу для реперки створила також дизайнерка Катерина Тутєрова, SFURATO. Із лицарськими обладунками в образі alyona alyona також перегукуються персні.

Читайте, як створювались образи для alyona alyona і Jerry Heil на Євробачення3 Заколка-меч

Автором кольчуги, яка є також яскравою деталлю образу, стала українська дизайнерка Олена Романова. Вона виготовлена зі сталевих воронених кілець, які забезпечили alyona alyona додаткову вагу у 3 кг. На створення кольчуги пішло близько 10 тисяч кілець.

Після довгих обговорень та роздумів – ми все ж вирішили згармонізувати двох виконавець і також підсилити плече Альоні, тільки в її випадку, зробити це з тканини. Ми годинами розмовляли з дизайнерками (іноді це відбувалось вночі) і шукали варіанти. Дуже важливо було не піти в казковість та вибрати потужний образ, який би промовляв про силу, але водночас не був занадто войовничим. В цьому нам дуже допомогла така тканина як шовк, – поділилася стилістка.

Читайте, як створювались образи для alyona alyona і Jerry Heil на Євробачення4 Ескіз образу

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *