Зраджує, але не йде: психологи пояснили цю чоловічу поведінку

Важко уявити гіршу ситуацію у відносинах, ніж зрада. При цьому багато чоловіків готові міняти коханок як рукавички, але від коханої дівчини або навіть дружини йти не збираються за жодного розкладу. Психолог пояснив, у чому причина такої поведінки партнера, інформує Ukr.Media.

Чоловік надто прив'язаний до постійної жінки

Не слід плутати глибоке почуття любові та прихильність — це не одне й те саме. Як стверджують психологи, прихильність здебільшого ніяк не заважає чоловікові пускатися на пошуки нових відчуттів. Прихильність часто переростає у співзалежність: чоловік не може відмовитися від постійної партнерки, тут може бути безліч причин — психологічних до соціальних. Але й пропускати повз привабливих жінок він теж не збирається, то він підтримує своє его, яке в таких відносинах часто страждає.

Чоловіка розбурхує велика кількість зв'язків

Багато людей не можуть жити без адреналіну у всіх сферах життя. Часто інтим стає одним із головних джерел цього гормону. Чоловіка просто захоплює відчуття небезпеки, що його можуть викрити. У такій ситуації партнер не відчуває, що живе, якщо у його житті регулярно не з'являється нова жінка, з якою він пускається в інтимну пригоду. При цьому варто розуміти, що в цьому випадку від чоловіка не досягти серйозних стосунків — ви потрібні йому для затикання емоційної дірки.

Чоловікові просто соромно зізнатися

Як не дивно, зрадник часто відчуває провину перед дружиною чи постійною партнеркою. Що, щоправда, не заважає продовжувати пригоди на стороні. Психологи кажуть, що в цьому випадку чоловіка нескладно спіймати на інтрижці — коли чоловікові соромно, він нерідко робить широкі жести — дарує раптові гарні подарунки, поводиться ідеально і справляє враження партнера на заздрість. Не варто тішитись — можливо, чоловікові дуже соромно за якусь провину і він намагається всіма силами загладити її.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *