Злочинець з Австралії чотири дні ховався від поліції в болоті з крокодилами

Житель Австралії 40-річний Люк Воскресенські 4 дні провів в мангрових заростях з крокодилами в околицях міста Дарвін, інформує Ukr.Media.

Оголеного чоловіка 3 січня виявили місцеві рибалки. Він розповів їм, що знаходиться тут вже 4 дні і харчується равликами.

За словами одного з рибалок, вони так і не змогли дізнатися у Воскресенські, чому він сидів оголеним на дереві в лісі посеред болота, в якому повно крокодилів.

За словами місцевих, вони намагалися поговорити з чоловіком, але він явно марив.

Тим часом, 10 січня в суді повідомили, що Воскресенські звинувачується в нападі на свою дівчину, крадіжці і незаконному позбавленні волі іншої людини. Він був відпущений під заставу.

А напередодні Нового Року чоловік зірвав електронний браслет і втік.

Адвокат засудженого Люка Воскресенські почав наполягати на скороченні покарання, оскільки чоловік пройшов через серйозне випробування, ховаючись в лісі протягом декількох днів.

Однак, на думку судді Грега Макдоналда, чоловік сам покарав себе з власної дурості.

За словами прокурора Саймона Ліперта, Воскресенські не варто йти на зустріч, оскільки за день до того як втекти, він купив квиток на літак в Кернс.

"Він опинився в лісі в надії уникнути ув'язнення, сховатися від поліції і сісти на літак в Кернс. Хто знає, куди він збирався відправитися далі?" — заявив Ліперт.

Суддя розпорядився зважити можливість винесення Воскресенські умовного вироку. Однак до колишніх звинувачень додалися порушення умов звільнення з під арешту під заставу і напад на людину.

Воскресенські визнав свою провину за скоєні злочини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *