З користю для дому: нестандартні способи використання старих шкарпеток

З користю для дому: нестандартні способи використання старих шкарпеток
З користю для дому: нестандартні способи використання старих шкарпеток

Саме шкарпетки частіше за інші предмети гардероба стають непридатними. Але не варто поспішати розлучатися з ними. Вони можуть послужити добру службу і після того, як вже не можуть виконувати своє головне призначення. Скористайтеся практичними способами застосування звичайних старих шкарпеток дома та у господарстві. 

Захист підлогових покриттів  

Одягнувши старі шкарпетки на ніжки столів і стільців, ви запобігатимете появі подряпин на підлозі, позбудетеся шуму, що виникає під час переміщення меблів. Зможете додати до свого житла трохи яскравості та унікальності.

Спортивна пов’язка на руку

Гумку непотрібної шкарпетки можна використати для створення зручної спортивної пов’язки на руці, що дасть змогу щільно зафіксувати мобільний телефон або плеєр і не загубити його під час пробіжки.

Валик для створення пучків

Відріжте верхню частину від непотрібної чистої шкарпетки, скрутіть із неї щось на кшталт бублика і використовуйте замість спеціального валика для створення красивих і модних зачісок із пучками.

Маска для сну зі шкарпетки

З тонкої шкарпетки без пари можна зшити оригінальну пов’язку для сну. Для цього шкарпетку потрібно розрізати рівно навпіл по вертикалі, пришити її до цупкої, натуральної та приємної на дотик тканини та закріпити на гумці. 

Чохли для квіткових горщиків

Яскраві різноколірні шкарпетки, які вже віджили свій вік або залишилися без пари, можна використовувати як оригінальні чохли для квіткових горщиків.

Під час прибирання

Не поспішайте викидати старі шкарпетки, їх можна використати для ефективного прибирання. Наприклад, для миття жалюзі, або надіти вологу шкарпетку на руку для боротьби з пилом на столах і підвіконнях. 

М’яка ганчірка для швабри

М’які шкарпетки – чудовий варіант ганчірки для швабри. Вони ефективно видаляють забруднення. Після прибирання шкарпетку можна зняти та викинути.

М’який горщик для трави

Непотрібну шкарпетку можна використовувати для створення чарівного м’якого горщика для вирощування трави. Наповніть шкарпетку землею з насінням, міцно зав’яжіть та зрідка поливайте. Дуже скоро шкарпетка «зазеленіє» і стане привабливим та корисним смаколиком для кота.

Чохли для дрібних речей

Шкарпетки, що залишилися без пари, можна використовувати для створення невеликих чохлів для різних дрібних предметів.   

М’яка іграшка для улюбленця

Шкарпетка, заповнена поролоном або ватою, з пришитою до неї дзвінкою фурнітурою, стане прекрасною іграшкою для домашнього улюбленця. 

Сміливо використовуйте незвичайні варіанти застосування старих шкарпеток у побуті, які дадуть змогу позбутися різних проблем і навіть знайти нове застосування для цих речей. 
Коли ж вам потрібні нові шкарпетки, щоб освіжити гардероб, – зверніть увагу на виробників цікавих і веселих шкарпеток, як-от Intelligent Organism. Вони додадуть вам настрою та надихнуть на позитивні зміни.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *