З цим трюком навіть найдешевші свічки горітимуть довше

Деяким людям свічки потрібні для створення затишної атмосфери в будинку, іншим — щоб сходити до церкви. Однак і в першому, і в другому випадку буває так, що вони згоряють дуже швидко. На щастя, є кілька дуже простих способів продовжити час "життя" свічок. Знадобиться тільки те, що, швидше за все, є у вашому будинку, інформує Ukr.Media.

Візьміть ножиці

Для того, щоб скористатися першим хитрим прийомом, знадобляться лише ножиці. Все, що потрібно зробити — це вкоротити гніт свічки максимум до 1 см завдовжки.

Річ у тім, що довгий ґніт, зазвичай, дає велике полум'я, яке спалює свічку набагато швидше, ніж це відбувається зазвичай.

Але якщо постійно підрізати його, свічка горітиме рівним полум'ям і набагато повільніше, ніж без обрізки.

Покладіть свічку в морозильник

Цей лайфхак може здатися безглуздим, але він дійсно допоможе збільшити термін служби свічки. Якщо помістити свічку в морозильну камеру, то віск замерзне, внаслідок чого почне танути набагато повільніше.

Чим тонша свічка, тим менше часу вона повинна перебувати в морозильній камері. Товстій свічці може знадобитися від шостої до восьмої години, а тонкій — близько години.

Насипте сіль у рідкий віск

Ще один спосіб — додати трохи солі, коли свічка прогоріла вже деякий час.

Пропаліть свічку, щоб навколо гніту утворилася невелика калюжка воску, а потім приготуйтеся до швидкої роботи. Візьміть трохи кухонної солі та насипте її у віск. Можна навіть перемішати зубочисткою, щоби все ретельно перемішалося.

Річ у тім, що сіль уповільнить швидкість плавлення воску і тим самим збільшить термін служби вашої улюбленої свічки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *