У США знаменитий міст самогубців обордуют захистом від охочих піти з життя

У Сан-Франциско виділять гроші на зведення спеціальних конструкцій на знаменитому мосту, які позбавлять "Золоті ворота" дурної слави мекки самогубців.

З необхідних 76 мільйонів доларів 20 мільйонів будуть виділені з коштів, зібраних за проїзд по мосту, а іншу суму спрямують з федерального бюджету США, і ще сім мільйонів – від штату Каліфорнія.

Родичі самогубців на мосту підтримали ініціативу влади.

Місцева влада вже не одне десятиліття розглядали цю проблему. Зокрема, пропонувалося встановити спеціальні сітки, високі перила, проте з ряду причин варіанти відкидалися. У 2010 році дирекція мосту сертифікувала проект установки страхувальної сітки по обидва боки прогону, шириною близько шести метрів, однак він досі не реалізований з-за фінансових проблем.

У 2012 році президент Барак Обама ухвалив, що проекти, які пов'язані з установкою конструкцій, що забезпечують безпеку, можуть отримувати фінансування з федерального бюджету.

Роботи, як очікується, почнуться вже в наступному році, а завершити реконструкцію планується в 2018-му.

ДОВІДКА

Міст Золоті Ворота також сумно відомий як місце самогубств і є одним з найпопулярніших у самогубців місць у світі. За ним слідує ліс Аокігахара в Японії. В середньому, на цьому мосту хтось кінчає життя самогубством кожні два тижні.

За більш ніж сім десятиліть існування мосту за неофіційними даними більше 1200 чоловік покінчили з життям, кинувшись з нього у воду (офіційний підрахунок був припинений у 1995, коли число самогубців перевищила 1000). 1995 рік виявився свого роду рекордним: 45 самогубців – більше, ніж за три будь-яких попередніх роки з моменту відкриття. У 2006 були виявлені 34 самогубці, стрибнувших з мосту. Крім того, 4 самогубства бачили, але тіл виявити не вдалося.

"Рекордне" число суїцидів протягом одного місяця, відбулося у серпні 2013 – 10 випадків. Наймолодшій з стрибнув з мосту є Marilyn DeMont, яка загинула в червні 1945 разом з батьком, на той момент їй було всього п'ять років.

Було також знайдено ще кілька тіл, які, можливо, належать стрибнувшим з мосту самогубцям, але не було знайдено точних доказів. Каліфорнійська патрульна служба за рік знімає з мосту близько 70 збираючихся покінчити з собою людей.

Точне число самогубств встановити неможливо, оскільки не завжди знаходилися свідки (із-за частих туманів, або із-за того, що самогубство відбувалося вночі). Відомі випадки, коли люди спеціально приїжджали в Сан-Франциско для того, щоб зістрибнути з моста, і могли доїхати до пункту призначення на автобусі або таксі. Поліція іноді знаходить на найближчій парковці покинуті машини, взяті напрокат.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *