Відвідування концертів робить вас щасливішими — і ось чому

Музика робить людей щасливішими

Ніщо так не зближує людей, як концерт. Коли підспівуєш улюбленому виконавцю разом з кількома тисячами однодумців і кращих друзів, створюється потужний позитивний настрій. Враження та теплі емоції після такої події залишаються на тривалий час. Всі ми це відчували, інформує Ukr.Media.

Дослідження підтверджує хороші властивості концертів

Психологи Меліса К. Вайнберг і Дон Джозеф вивчали зв'язок між "захопленням музикою і суб'єктивним благополуччям", або SWB. Дослідження було сфокусовано виключно на позитивні почуття, які відчувають глядачі, коли дивляться концерт наживо.

Для дослідження за телефоном опитали тисячу випадкових учасників. Було виявлено, що взаємодія з музикою шляхом відвідування концертів або за допомогою танців підвищувала рівень суб'єктивного благополуччя. Вони прийшли до висновку, що люди, які спілкувались з іншими на концерті, були більш щасливими, ніж ті, хто цього не робив.

Музика пов'язувала людей між собою. Також виявилося, що хороші емоції, викликані спілкуванням з людьми, які люблять ту ж музику і тих же виконавців, залишалися навіть після закінчення концерту. Це відносилося до людей різного віку.

Однак відвідування концертів — не єдиний спосіб підняти собі настрій і стати щасливішими. Безліч інших досліджень вказують на підвищення рівня щастя під час простого прослуховування музики. Так що включайте свій улюблений альбом і співайте як можна голосніше! Ви будете раді, що зробили це.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *