Від яких жінок завжди йдуть чоловіки — унікальний погляд на відносини

У цій історії розкривається унікальний погляд на те, що цінується у відносинах. Обидві дружини, з нетерпінням чекаючи на повернення своїх чоловіків, вирішили підготуватися по-своєму. Одна зосередилася на своєму зовнішньому вигляді та емоційному стані, а інша — на домашніх обов'язках. Їхні вибори мали неочікувані наслідки, що відкриває дискусію про те, що насправді цінується чоловіками та як важливо піклуватися про себе, інформує Ukr.Media.

У двох сусідок чоловіки разом працювали і одного разу поїхали у дуже довге відрядження. І ось, нарешті, вони мали вже повернутися. Дружини дізналися про це і з самого ранку почали готуватись.

Одна прийняла душ, зробила манікюр, гарну зачіску, нафарбувалася загалом привела себе в порядок. Вдягла гарну сукню і почала чекати чоловіка.

А інша жінка побігла на ринок, купила продукти, приготувала смачну вечерю, почала забиратися в будинку, наводити лад. І до вечора, страшенно втомившись, також почала чекати свого чоловіка.

Чоловіки повернулися.

Перша жінка зустріла чоловіка радісна, усміхнена, вродлива. Чоловік побачив її, таку щасливу, міцно обійняв, сказав, як він по ній скучив, і він зовсім не помітив, що вдома безладдя. Дружина вибачилася за те, що не встигла забратися та приготувати вечерю. На що чоловік відповів, що немає нічого страшного, він трохи відпочине, а потім вони разом підуть у ресторан і повечеряють там.

Друга дружина зустріла чоловіка, дуже втомлена, змучена, адже весь день провела на кухні, готуючи вечерю та прибираючи. Чоловік побачив її таку, неохайну, замордовану домашніми справами, а через це навіть трохи роздратовану. Дружина одразу поскаржилася на те, як сильно вона втомилася, чекаючи чоловіка, і йому це зовсім не сподобалося. Він вирішив, що дружина не рада йому. Повернувся та пішов із дому.

Мораль цієї притчі така: чоловік завжди хоче бачити красиву та щасливу дружину, а не втомлену та роздратовану. І так, він може не звернути увагу на безлад, якщо дружина його зустрічає з усмішкою, ласкою і з гарним настроєм, але він точно не залишить непоміченим її зовнішній вигляд, втому та дратівливість. Не затримуються надовго чоловіки поряд з жінками, які постійно нервові, злі, роздратовані, недоглянуті, з тими, хто зовсім себе не любить…

Іноді потрібно піклуватися про себе більше, ніж про свою квартиру, це набагато важливіше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *