Від цих кількох типів чоловіків варто якнайшвидше втекти вже після першого побачення

Існують такі кавалери, від яких потрібно триматися подалі, щоб потім не шкодувати про витрачений час і емоції. Розповімо, хто вони і за якими ознаками їх можна виявити, інформує Ukr.Media.

Мамій

Зовнішній вигляд

Спочатку складно зрозуміти, що перед вами мамій. Такі чоловіки виглядають дуже охайно: причесане волосся, випрасувані сорочка і штани. Може здатися, що чоловік ретельно підготувався до побачення, і, швидше за все, це дійсно є правдою. Тому що у житті вони продовжують лінію сліпого підпорядкування рішенням мами.

Мати свій смак або уподобання такий тип чоловіків не може.

Тому маминого синочка у звичайному житті можна відрізнити за непоказним старомодним одягом.

На чому приїхав

Можливо, він приїде на своєму авто. Це вже добре. Хоч якась частка самостійності і чоловічого менталітету у ньому наявна. Але, як показує практика, найчастіше вічні мамині діти дорослішають без вміння приймати рішення, живуть за вказівкою мами, бояться залишати зону комфорту, яку їм організувала владна матір. Тому великих грошей заробляти вони не вміють, від техніки тримаються осторонь, користуються громадським транспортом.

Поведінка і розмова

Вам вже вручили букет, запросили у кафе і показали манери вищого суспільства. Але ось лунає телефонний дзвінок, і супутник починає тривалий телефонний діалог. Хіба мамі відмовиш? І ось ви терпляче чекаєте, поки мама на тому кінці дроту про усе запитає, а ваш кавалер відповість. Ідеальне рішення — взяти слухавку, повідомити, що зараз розмовляти незручно, і домовитися про більш пізній дзвінок.

Замисліться, якщо хлопець весь вечір цитує маму, розповідає про її захоплення і порівнює ресторанну їжу з маминим куховарством.

Потім він не припинить порівнювати дівчину з мамою, але у гіршому становищі опиниться наречена, а авторитет мами є непохитним. Воно вам треба? Якщо ви не хочете відносин, де за мамою залишається вирішальне слово, то тікайте з цього побачення.

Бабій

Зовнішній вигляд

Виглядають бабії охайно і стильно, від них можна відчути дорогий парфум. Усе працює на те, щоб одразу справити враження.

На чому приїхав

На гарному автомобілі, звичайно ж! Він, можливо, і не є його власністю — взяв у друга, на роботі, у родичів.

Головне — справити враження, тому що для любителя жінок головною є форма, а не зміст.

До тривалих відносин він не звик, у нього усе побудоване на миттєвому завоюванні жіночої уваги. А дорогий автомобіль — легкий засіб продемонструвати спроможність і фінансове благополуччя.

Поведінка і розмова

Великий любитель жінок знає, що усі ми кохаємо вухами, тож компліменти будуть сипатися як з рогу достатку.

Бабії — дуже приємні співрозмовники, з гарним почуттям гумору. Вони знають чимало історій з життя. Загалом, це артистичні і легкі у спілкуванні люди. Брешуть не червоніючи — це про них. Дізнатися правду неможливо, тому що вони легко відволікають увагу жартом або обирають іншу тему. І ви не зрозумієте, як потрапили під чари цього веселуна. Ви цілий вечір сміялися і відчували себе королевою.

Обережніше, справа тут не у коханні, а у добре відпрацьованій техніці під назвою пікап. Зверніть увагу, чи часто йому дзвонять, запитайте про особисте життя. Ймовірно, бабій почне хизуватися своїми перемогами на любовному фронті.

Альфонс

Зовнішній вигляд

Мисливці за чужими грошима можуть виглядати ідеально, тому що їх мета — швидше у себе закохати, а не злякати. А далі усе залежить від його фінансових можливостей і бажаного "видобутку". Чим більше такі чоловіки хочуть отримати, тим старанніше вони будуть вигадувати собі образ і легенду. Або стильний мачо з гарним спортивним тілом, або звичайний хлопець, що одягнений скромно, але зі смаком, який тимчасово потрапив у важку ситуацію.

На чому приїхав

Це найбільш непередбачуваний тип чоловіків. Якщо він молодий і гарний, то, швидше за все, він приїде на гарному автомобілі, щоб пустити пил у очі (машину він може орендувати). Якщо він вже досяг 40-річчя і ніяких багатств він не має, то приїде на громадському транспорті. Пояснить усе логічно: машину віддав дружині під час розлучення, машина у ремонті і т. д.

Поведінка і розмова

Такі чоловіки зачаровують своєю ввічливістю і увагою, можуть навісити на себе завісу таємничості. Пам'ятайте, що ці чоловіки легко "сканують" даму з усіма її потребами і на цьому грають.

На першому побаченні альфонс взагалі може напроситися до вас додому, пояснюючи це тим, що скучив за домашньою їжею і не полюбляє громадські місця.

Його мета — зібрати на вас повне досьє, переконатися, що він не витрачає час даремно. Такого чоловіка відштовхне проста фраза про вигадане неблагополуччя, наприклад: "Я поки шукаю роботу". Зазвичай після такого чемність і ввічливість у альфонса зникає, і він вигадує привід, щоб швидше втекти від вас.

Жмикрут

Зовнішній вигляд

Запам'ятайте, грошей йому шкода лише на інших, на себе він їх витрачає із задоволенням. Тому зовнішній вигляд скаже про людину зовсім небагато. У жадібного кавалера може бути й простий дешевий одяг, і цілком собі брендовий. Справа не у зовнішньому вигляді, а у поведінці.

На чому приїхав

Може на будь-якому автомобілі, але він буде у ідеальному стані і виблискувати чистотою. Правда, чоловік може "випадково" поскаржитися, наскільки дорогим є обслуговування і скільки сил він витрачає на підтримання машини.

Поведінка і розмова

На перше побачення вас, швидше за все, запросять погуляти у парку. Якщо він запросив у кафе, то спочатку вивчить меню самостійно, а потім буде довго розмовляти з офіціантами.

І скільки б не замовили, йому все одно шкода платити за вас.

Після вечері він ретельно перерахує решту, зазначить, що було дорого. З таким чоловіком романтики ви не побачите. Квіти і подарунки — зайва витрата грошей, одяг потрібно замінювати, коли старий зіпсувався, і взагалі можна ходити у одних джинсах, про ресторани можете теж забути, домашня їжа корисніша й дешевша. Чи хочете ви таку перспективу?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *