Ви й не знали: ось навіщо насправді потрібен бантик на жіночій спідній білизні

Так буває, що багато речей нам здаються настільки звичними, що ми навіть не переймаємося питаннями про їхнє походження. Саме це можна сказати про мініатюрний бантик, який присутній на жіночій білизні. У Мережі вже давно гадають, чому ніхто і ніколи не говорив про цю "прикрасу" і чи має ця деталь якусь практичну функцію, інформує Ukr.Media.

Кажуть, що цей декоративний елемент з'явився багато років тому, задовго до електрики в будинках. У ті часи в темряві було дуже важко збиратися, і бантик, який можна розпізнати навпомацки, допомагав представницям жіночої статі без найменших сумнівів визначити лицьову сторону своєї білизни. Як вважаєте, така теорія схожа на правду? Загалом одягнути білизну навиворіт в умовах поганого освітлення в принципі видається цілком можливим.

Чому ж бантик використовують досі? Найімовірніше, це спрощує процес розрізнення переднього і заднього боку білизни. Ну і найбанальніше: це просто мило і симпатично.

Щоправда, сьогодні більшість дам скаржиться, що їм цей бантик навіть заважає. Вони без найменшого жалю впевнено відрізають його за допомогою ножиць. А що як у будинку відключать електроенергію?

Також існує версія, згідно з якою поява бантика пов'язана з тим, що раніше в одязі використовували не гумки, а зав'язки. Тут усе, як і в сучасних підв'язках на панчохах: спідня білизна фіксувалася спеціальною стрічкою, яку якраз і зав'язували акуратним бантиком. До речі, ви знали, що в сиву давнину білизну і зовсім доводилося підперізувати однією міцною стрічкою?

Звісно, зараз уже давно в спідній білизні використовують спеціальну еластичну гумку. Сам же бантик існує вже більше як декоративний елемент. Сучасні дівчата все частіше віддають перевагу зручній безшовній білизні (без мережив, квіточок, бантиків, що просвічують крізь одяг) і колготкам, які не потрібно кріпити спеціальними деталями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *