Велике кохання маленьких людей: історія одного подружжя, якому маленький зріст не заважає жити нормальним життям

Зазвичай люди на порожньому місці можуть зробити з маленької проблеми — велику. Через це починають страждати та перейматися, гризти себе, а потім з часом розуміють, що проблеми не було, інформує Ukr.Media.

Адже поруч з нами живуть люди, у яких проблеми почалися від самого народження. І це жодним чином не завадило їм реалізувати себе, вести активний спосіб життя та повноцінно радіти. Всім нам варто повчитися у таких людей оптимізму і вмінню цінувати кожну мить.

Герої сьогоднішньої історії є саме такими людьми. Це бразильці Пауло Габріель да Сілва Баррос і Катусія лі Хошино, які занесені до Книги рекордів Гіннеса як найменша подружня пара у світі.

Пауло 31 рік і його зріст лише 90 см, його дружина, 28-річна Катусія, на 1 см вища за свого чоловіка.

А познайомилися молоді люди у соціальній мережі. Спочатку вони деякий час листувалися, потім була перша зустріч, а через кілька років вони одружилися.

Напевно, у світі, який створений для людей стандартного зросту, маленькій подружній парі живеться нелегко. Але молоді люди не впадають у відчай і намагаються жити повноцінним життям.

Пауло працює секретарем у юридичній компанії, а Катусія володіє власним салоном краси!

До 21 року Пауло було складно пересуватися і, здебільшого, він це робив на дитячому триколісному велосипеді. Потім йому виготовили спеціальні ортопедичні черевики, що значно полегшило йому життя.

Тепер він нормально ходить і пересувається на спеціально обладнаному під нього, автомобілі. На роботі у Пауло є шанобливе прізвисько "Пауліньо Гіганте", тобто гігант Пауло. Колеги чоловічої статі захоплюються його силою волі та мужністю.

"Попри те, що ми такі маленькі, наші серця дуже великі. Ми дуже кохаємо одне одного. Так, у нашому житті достатньо проблем, але вдвох долати їх набагато легше!" — сказала Катусія.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *