Вчені розгадали таємницю Бермудського трикутника

Щоб перевірити правильність своєї теорії, дослідники з університету Саутгемптона відтворили модель корабля USS Cyclops, який пропав в зоні Бермудського трикутника в 1918 році, інформує Ukr.Media.

Бермудським трикутником називають район в Атлантичному океані, який має недобру славу. Зниклі тут кораблі та повітряні судна, неправильні показники приладів, цунамі і гігантські хвилі – факти, які пов'язують з цим місцем, породжують безліч припущень і гіпотез.

Містики твердять про портали в інші світи, уфологи впевнені в присутності в трикутнику інопланетної цивілізації, більш приземлені дослідники пов'язують загадкові явища з абсолютно земними матеріями: теплими течіями, аномаліями електромагнітного поля і людськими чинниками, які здатні призвести до серйозних катастроф у будь-якому куточку планети.

Вчені з університету Саутгемптона впевнені: у зникненні кораблів винні гігантські хвилі, які володіють руйнівною силою. Вони виникають спонтанно і їх висота може досягати 30 м.

Ці хвилі-вбивці були вперше виявлені супутниками біля узбережжя південної Африки. Доктор Саймон Боксал (Simon Boxall) вважає, що район Бермудського трикутника із трьома грозовими фронтами, які сходяться в єдиній точці – ідеальне місце для утворення подібних хвиль.

Дослідники відтворили модель судна USS Cyclops, яке пропало в 1918 році в районі Бермудського трикутника і так і не було виявлено.

Зразок корабля, поміщений в умови, подібні з районом Бермудського трикутника, виявляється практично беззахисним перед спонтанно виникаючими хвилями.

Незважаючи на те, що цей експеримент є наочним і може стати одним з найбільш вражаючих в історії пояснень таємниці загадкового місця, існують і інші теорії: зокрема, "газова". У ній фігурує метан, який піднімаючись на поверхню води, значно знижує щільність повітря, що може стати причиною авіакатастроф – адже у районі Бермудського трикутника зникали не тільки кораблі, але і літаки. Одним з найбільш відомих прикладів можна назвати Flight-19 – політ п'яти літаків – бомбардувальників, які одночасно зникли під час тренування в 1945 році.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *