Три речі, які вам ніколи не вибачать

Найкраще — якщо стосунки просто закінчаться, інформує Ukr.Media.

Є три речі, які вам не вибачать. І помстяться. Якщо помститися не зможуть, все одно добрим стосункам прийде кінець. Тому що ви винні, хоч не винні. Взяти провину людина не може. Але ж вина є. Виходить, вона ваша. Несіть.

Не прощають своє розчарування

Людина вигадала щось про вас або про стосунки з вами. Уявила ці стосунки. Надала вам титул коханого, кращого друга або всепрощаючої матері-годувальниці.

Ви зовсім цього не хотіли. Може, привіталися. Може, побалакали п'ять хвилин. А може взагалі нічого не робили. Просто жили своїм життям. Писали свої книги чи пісні співали…

І коли людина зазнає краху своїх ілюзій, вона звинувачує не себе. А вас. Це ви її обдурили, втягнули у стосунки, здалися привабливими! А ви зовсім не така людина, якою вас уявили.

І виникає образа та злість. Це ви обманщик. Потрібно вас за це покарати. І всім розповісти, хто ви насправді.

Не прощають своє хибне звинувачення

Звинувачують помилково, ви мій гаманець вкрали! Ви мене заблокували! Ви про мене розповіли іншим погане!

Ви доведете, що це не так. Виправдаєтесь. Факти наведете та свідків надасте.

Але вас не вибачать. Логіка така: «я справедлива і чесна людина. Я хороша. Я не могла оббрехати людину і звинуватити безневинного. Якщо я подумала на нього, він точно винен, не в цьому, так в іншому.

Спритно викручується, хоче виставити мене поганою людиною. Довелося вибачатися… Це не я погана. І не я винна. Нічого, я ще підловлю і доведу, що ця людина "з душком".

Хороша порада, якій не слідували

Адже якщо не послухалися поради, вона була поганою, правильно? А хто дає погані поради? Правильно, погана людина.

Порадили розлучитися з агресивним алкоголіком. Цієї поради не прислухалися і продовжили стосунки. Обстановка все гірша і гірша. Хто винен? Той, хто дав погану пораду.

Порадили дитину лікареві показати? Порадили змінити свою поведінку і не лізти до людини, яка ясно дала зрозуміти, що не хоче спілкуватися? Порадили не перевищувати швидкість? Чи не кричати на близьких?

До поради не прислухалися. Все стало дуже погано. Але ж людина не може бути винна!

Отже, винні ви. Ви даєте поради, якими не можна скористатися. Бо вони погані. І ви теж погані.

Коли трапляється щось таке, добрі стосунки закінчуються. І починаються погані. Ви ж погана людина. А з поганою людиною стосунки добрими бути не можуть.

Найкраще — якщо стосунки просто закінчаться.

Але навіть не сподівайтеся, що вибачать вам…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *