Терпінню кінець: 7 фраз чоловіка, після яких від нього потрібно тікати

У любовних союзах непорозуміння — звичайна справа. До того ж, закохані нерідко конфліктують, інформує Ukr.Media.

Коли чоловіка і жінку "не бере мир", виникають негативні емоції. Причому, в обох! Розлючений чоловік — це страшна сила.

У гніві він здатний сказати багато неприємних слів своїй супутниці. Потрібно розуміти, що в такі моменти він перебуває під владою руйнівної злості.

Якщо він ображає кохану, то це ще не означає, що він вважає її істеричною і бездушною.

Інший випадок — представник сильної статі кидає партнерці огидні репліки спокійно і впевнено. Ось це вже тривожний дзвіночок! Навмисна критика та образи говорять про непорядність чоловіка.

Якщо ви почуєте від коханого одну з цих огидних фраз, збирайте речі без зайвих пояснень!

Ця дівчина така приємна. Повчися у неї хорошого

Представник сильної статі, який відчуває кохання до обраниці, не стане порівнювати її з якоюсь іншою особою. Він дасть своїй жінці кілька корисних порад і підкаже, у чому вона помилилася.

Більшість дурних чоловіків вдається до подібних методів для того, щоб змусити кохану ревнувати. Однак від цього фраза приємнішою не стає. Ніщо не виправдає низький вчинок нетактовного обранця.

Я так шкодую, що познайомився з тобою!

Ця фраза свідчить багато про що. По-перше, коханий докоряє собі за те, що пов'язав з вами долю. По-друге, він анітрохи не поважає вас. Будь-яка жінка дуже образиться, якщо чоловік скаже щось подібне холоднокровно і серйозно.

Від почутого в душі жінки утворюється дуже болісна рана.

Якщо ваша друга половинка дозволить собі таке одкровення, вам не варто витрачати і далі час на цей любовний зв'язок. Повірте: йому немає жодної справи до того, що ви відчуваєте.

Ти даремна і нікчемна!

Хіба можна жити під одним дахом із чоловіком, який вимовляє ці принизливі слова?

Він неодноразово згадував про вашу безпорадність і нікчемність? Виходить, ваш коханий не має самоповаги. А про повагу до вас не може йтися й мови. Але ж він сам вибрав вас! Ніхто не змушував його сходитися з вами!

Не вірте цьому хаму і намагайтеся довести йому протилежне. Тихенько йдіть (краще це зробити за його відсутності). Попрощайтеся з цією людиною. В іншому разі він принижуватиме вас до кінця життя.

Я не вірю в твоє кохання. Ти не робиш те, що я вимагаю!

Маніпулювати коханням люблять лише недостойні чоловіки. На їхню думку, кохана має виконувати всі їхні вимоги, умови, мовчати та посміхатися. Жінка для них — це така собі подоба маріонетки, яку можна нескінченно смикати за мотузочки.

А тепер про жінок, які живуть до глибокої старості з такими зухвалими маніпуляторами. Всі ці жінки або не поважають себе, або зазнають цих витівок через кохання, або залежать фінансово від своїх нестерпних супутників. Невже ви хочете поповнити їхні лави?

Я допоміг тобі досягти всього в цьому житті! Без мене ти — нуль без палички!

Даною фразою чоловік підтверджує свою невіру у ваші сили та можливості. Скільки б ви не працювали і не старалися, він ніколи не оцінить ваших зусиль.

Усі ваші заслуги він сміливо припише собі коханому. Це він порадив вам влаштуватися на роботу до великої компанії.

Це завдяки його порадам ви пройшли співбесіду, довели, що ви незамінний співробітник, і пішли на підвищення. Це він запропонував приготувати м'ясо за новим рецептом. Без його блискуче поданої ідеї ви ніколи не приготували б таку чудову страву — соковиту та ароматну.

Чи потрібно терпіти людину з такою зарозумілістю? Мабуть, ні.

Тут я все вирішую! Твою думку я враховувати та поважати не повинен

Чоловік, який вимовляє цю фразу, серйозно вважає: він винятковий. Це про нього можна сказати: «Є 2 думки — моя та неправильна». Отже, неправильна думка — це ваша!

Не сподівайтеся на те, що він раптом почне зважати на вас і дозволить вам приймати відповідальні рішення нарівні з ним.

Чоловіки, які належать до цього типу, звикли панувати. Улюблену жінку вони сприймають як безкоштовну прислугу та коханку, але аж ніяк не рівноправну, рівноцінну партнерку.

До речі, ваше майбутнє життя буде таким, яким він захоче. У цих відносинах ви будете позбавлені багатьох радощів. Вас влаштовує така перспектива?

Сиди вдома. Я забороняю тобі працювати!

Одної цієї заборони достатньо для того, щоб ви втратили свободу. Чи можна з цим упокоритися і чи треба терпіти настільки авторитарного чоловіка? Запам'ятайте: коханий не ваш батько, а ви зовсім не схожі на його маленьку доньку.

З чого він вирішив, що може розпоряджатися вашим життям?

Ви — доросла жінка, тому вільні робити те, що хочете. Зрозуміло, ви можете зробити інший вибір і добровільно погодитись на роль рабині. Але ви повинні подумати насамперед про себе.

Як довго ви зможете сидіти в 4 стінах і підкорятися чоловіку-тирану? Чи не захочеться вам надалі вирватися з цього полону, щоб розвиватися та спілкуватися з цікавими людьми?

До того ж, у майбутньому на вас може чекати сюрприз у вигляді побоїв та погроз. Дорожіть своєю свободою та можливостями, які зараз дає вам життя! Не втрачайте всіх цих привілеїв через деспотичного і недалекого чоловіка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *