Техніка пікапу: кому потрібна, та як працює в реальності

Багато жінок чули про так званих "пікаперів" — чоловіків, яким не потрібно нічого, крім швидкого зваблення. В інтернеті існує безліч порталів, на яких чоловіки діляться різними тактиками завоювання. Але чим пікаперство може бути небезпечним для самого чоловіка?

Для чого стають пікаперами?

Основна причина — бажання "легкої здобичі". Якщо чоловік самоствердиться, отримавши кілька телефонних номерів дівчат, то набагато простіше завчити пару прийомів і мати можливість "взяти" будь-яку, яку він забажає. Так в ідеалі виглядає їх план, інформує Ukr.Media.

Хто цікавиться пікапом?

Насправді ж схеми пікаперства орієнтовані на молодих хлопців, у яких з тих чи інших причин не виходить знайти собі пару — а гормони тим часом вирують. Молодий хлопець, якому не дуже щастить в особистому житті, побачивши оголошення про курси, які обіцяють навчити "кінестетики" — частини пікаперства, заснованої на тактильних прийомах — або зваблення за 3 дні, звичайно, захоче їх пройти. Адже ми прагнемо шукати корінь проблеми не в самих собі, а в оточуючих.

Як це працює в реальності

Подібні курси, системи і форуми працюють за принципом сект — людині з низькою самооцінкою втовкмачують, що всі жінки однакові, і тому не варто обтяжувати себе побудовою відносин. Краще вивчити "перевірені" фрази, які "гарантовано працюють" — і потім хвалитися в тематичних спільнотах, скільки номерів телефону вдалося отримати на цей раз. Особистість жінки знецінюється, і важливим є лише те, скільки номерів телефону пікаперу вдалося отримати на цей раз. Для таких чоловіків важлива лише кількість випадкових знайомств, а не вміння побудувати міцні взаємини. Та й відносини на одну ніч з таких знайомств бувають далеко не завжди — найчастіше сам процес "полювання" захоплює сильніше, а ілюзія багатого вибору призводить до його знецінення.

Пікапер, захоплений своєю "грою", уникає серйозних відносин — і в результаті не знає, що робити, коли в них виникає потреба. Розуміння того, як будується зв'язок у парі, є ключем до побудови союзу двох розуміючих одне одного людей. Люди, що знаходяться в тривалих відносинах, менше нервуються і часто мають більш якісні інтимні зв'язки, поступово підлаштовуючись один під одного.

Варто розуміти, що різні курси, які обіцяють вирішення проблем з протилежною статтю, не дадуть миттєвого результату; зазвичай, проблема не в оточуючих людях, а в самій людині. Працюйте над собою, і ніякі курси вам не знадобляться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *