Стовідсоткові ознаки, що відносини зайшли в глухий кут — у них нема майбутнього

Іноді в стосунках чоловік і жінка самі не помічають, як з ненаситних коханців перетворилися в співмешканців, нецікавих один одному. Що робити, якщо партнер більше не приваблює і ви відчуваєте, що любов пройшла? Звичайно, можна спробувати врятувати союз, але немає ніякого сенсу тримати на плаву корабель з такими пробоїнами, які все одно приведуть до потоплення, інформує Ukr.Media.

Ознаки які сигналізують, що у відносин немає майбутнього і краще порвати і йти далі, ніж топтатися на місці.

Ви втратили повагу один до одного

Пристрасть може з'являтися, йти і знову повертатися у відносини. Повага ж є їх міцною основою, що з'являється один раз, а якщо втрачається, то раз і назавжди. Якщо ви не цінуєте партнера, його особистий простір, захоплення, а він, відповідно, ваші, це свідчить про те, що взаємоповагу втрачено і відновити її буде вкрай складно.

Ви з партнером часто кидаєте образи з приводу і без

Причини образ можуть бути абсолютно різні: від відсутності підтримки з боку партнера в кар'єрі і нових починаннях аж до зради і навіть рукоприкладства. Невдоволення і злість легко можуть перекреслити все те прекрасне, що було між чоловіком і жінкою.

Якщо ви відчуваєте біль щодня, ваші стосунки приречені. Образа — це величезна втрата енергії, яка могла б бути спрямована на досягнення спільних цілей, любов і пристрасть. Але їх не буде, якщо ви збираєте образу і не намагаєтеся її згладити.

Ви живете різними цілями та цінностями

Повірте, переробити людину не вийде, так що погляди на життя і сім'ю краще обговорити ще до початку відносин. Якщо цінності не збігаються, краще взагалі не починати роман.

У відносинах важливо не просто дивитися один на одного, а дивитися в одну сторону. Відмінності в поглядах на сімейні цілі і цінності не дозволяють сподіватися на гармонійні відносини. Зрозуміти, чи однаковий у вас погляд на життя і сім'ю чи ні, допоможе відверта розмова. І краще обговорити все на березі, до початку відносин. Запитайте у майбутнього партнера, що він цінує, як любить проводити час, яким бачить своє майбутнє. Якщо цінності не збігаються, не варто підлаштовуватися і думати, що можна переробити людину. З цього нічого доброго не вийде.

З відносин пішли хімія і пристрасть

Ви помічаєте, як партнер задивляється на інших, і самі поглядаєте в сторону. Бажання кокетувати і фліртувати є, але не один з одним. Фізична близькість дуже важлива у відносинах, і якщо хімія втрачена і вам не хочеться її відновлювати, не варто себе мучити.

Можливо, у ваших відносин дійсно немає майбутнього і є сенс задуматися про нові. Адже сексуальне задоволення — дуже важлива складова повноцінного і здорового життя.

Ви втратили довіру один до одного і день у день обманюєте другу половинку

Нічого хорошого від відносин, в яких один партнер поводиться як собака, а інший складає круті казки, чекати не доводиться.

Якщо ви неодноразово ловили партнера на брехню і він віртуозно виправдовується, далеко такі відносини не зайдуть і хорошого чекати не доводиться.

Ви маніпулюєте партнером, а він вами

Найчастіше ми не готові відкрити очі і зізнатися собі, що нас використовують. Але якщо вас просять взяти кредит на своє ім'я, закласти квартиру або ви бачите пряму вигоду, яку друга половинка може отримати від вас, то слід замислитися. Якщо партнер чекає від вас вкладень, але нічого не дає натомість, в тому числі і в емоційному плані, і ви взагалі сумніваєтеся в його коханні, такі відносини потрібно закінчувати якомога швидше. Нічого хорошого вони не принесуть. Як тільки людина отримає від вас все, що їй потрібно, вона зникне, тому що більше з вас взяти нічого.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *