Способи, якими чоловіки-нарциси намагаються маніпулювати жінками

Чоловіки-нарциси люблять провокувати скандали, створювати стресові ситуації або відверто насміхатися, інформує Ukr.Media.

Зазвичай, все робиться усвідомлено, щоб отримати певну вигоду. Тому варто згадати 6 цинічних прийомів, якими чоловік намагається маніпулювати.

Повне фінансове забезпечення

Можна згадати просту фразу: "Кидай свою роботу, я тебе забезпечуватиму, зі мною ти станеш щасливою, адже заслуговуєш в цьому житті великого".

Чуючи таку фразу, багато жінок замислюються про те, щоб кинути роботу і присвятити себе більш корисним заняттям.

А як буде через кілька років? Фінансова залежність — це можливість контролю і це прекрасно розуміє кожен маніпулятор.

Жінка не зможе дорікати або піти від такого чоловіка, адже у неї просто немає інших варіантів. Розумні жінки ніколи не допускають повної залежності, прекрасно усвідомлюючи наслідки, які себе можуть проявити.

Переконати, що жінка нікому не подобається

Кожна жінка хоче відчувати себе привабливою. Нарциси це розуміють, тому вміють тиснути на найболючіше. Навіть красуні можна вселити, що вона неприваблива, через що знизиться її самооцінка.

Подібну маніпуляцію можна назвати жорстокою. А хіба для нарциса це має значення? Він намагається маніпулювати і прекрасно розуміє, що, якщо самооцінка занижена — це робити найпростіше. Подібну маніпуляцію на собі відчувають багато жінок і бояться щось міняти.

Хвалить і відразу лає

Якщо постійно лаяти людину і критикувати, рано чи пізно її це набридне, і вона почне відповідати. Тому нарциси попередньо хвалять, а тільки потім починають критикувати. Це дозволяє підтримувати "жертву" в неврівноваженому стані.

З одного боку жінка розумітиме, що її переваги виділяють. А з іншого почне страждати її самооцінка, а це вплине на життя і багато звичок.

Звинувачує в надмірній емоційності

Нарциси звикли нападати першими і не чекати, коли на їхню адресу почнуть звучати закиди. Простий приклад: якщо жінка запідозрила свого партнера в невірності, вона починає говорити про це.

Завдання нарциса — переконати, що всі думки невірні і дурні. Зазвичай, вони завжди нападають першими, ставлячи в глухий кут і не даючи можливості проаналізувати те, що відбувається.

Відкритий флірт з іншими

Нарциси завжди намагаються демонструвати свою значущість і популярність. Тому багато хто з них застосовує простий прийом: запрошують свою обраницю не захід і починають відверто фліртувати з іншими дамами.

А якщо почнуть звучати закиди або проявлятися ревнощі, нарцис почне критикувати, вказуючи, що для емоцій або переживань приводу немає. Мета в цьому випадку проста — показати свою значущість.

Пропускати головне повз свої вуха

Чоловіки-нарциси відрізняються тим, що вони вміють не чути свою обраницю. І навіть якщо в цей момент вони відповідали, через певний час дадуть відповідь: «А я цього не пам'ятаю» або «А я тебе не так зрозумів». Прийом може здатися банальним, але він реально дає ефект.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *