Способи, які можуть допомогти вам подолати почуття горя і втрати

Горе може проявлятися як гнів, смуток і страх, але незалежно від його форми, горе важко пережити, інформує Ukr.Media.

Скорбота це емоція, яка виникає після втрати, це може бути втрата близької людини, відносини/шлюб, мрія, кар'єра або навіть спосіб життя. Там, де є велика втрата, є печаль в різних інтенсивностях і рівнях.

З глибокої точки зору, горе – це не тільки втрата людини або речі, але і частина вас, яка також може бути втрачена, частина вас, яка була пов'язана і прив'язана до того, що більше не присутнє у вашому житті.

У таких випадках ви втрачаєте частину себе, але ця «загублена» частина вас назавжди відсутня. Фактично, ця втрачена частина вас – це те, що необхідно для трансформації та оновлення.

Коли ви потрапляєте в горе, вам може бути важко зрозуміти, як з цього може виходити щось «хороше», і може бути важко побачити більш глибоке перетворення, але цілком ймовірно, що коли ви прийдете в себе, ви зумієте переоцінити.

Вам не потрібно намагатися зрозуміти це відразу, але часто з нами відбувається щось, щоб прокласти шлях до чогось нового, не стільки на зовнішньому рівні, скільки на внутрішньому.

Зазвичай, коли хтось або щось важливе йде з нашого життя, відбувається природне перетворення, яке веде нас до розуміння себе, свого життя і своєї мети на абсолютно новому рівні. І це те, що завжди буде розкриватися лише з плином часу.

Але в той же час, ось деякі пропозиції, які можуть допомогти вам подолати почуття горя і втрати!

Подумайте про те, що ви отримали

Оскільки горе пов'язане з втратою, легко зосередити свою увагу на всіх речах, які ви втратили під час цього процесу.

Коли в нашому житті відбуваються великі втрати, зазвичай є сотні невеликих втрат, які йдуть паралельно з ними. Хоча це добре, щоб визнати всі свої втрати, але подумайте також про те, щоб переключити свої думки на те, що ви придбали. Що нового ви отримали завдяки цьому процесу?

Наприклад, якщо ви втратили кохану людину, можливо, ви можете подумати про те, що ви придбали нового ангела-хранителя, або ви придбали новий погляд на життя і смерть. Можливо, ви навіть отримали нове життя.

Точно так само, якщо ви втратили кар'єру, над якою ви працювали все своє життя, ви можете зосередитися на тому, що тепер у вас з'явилася нова можливість спробувати щось інше або придбати нові навички.

Це не змінить те, що з вами сталося, але це допоможе вам змінити своє мислення, щоб зосередитися на чомусь позитивному, і це допоможе вам відчути себе краще.

Дозвольте собі ВІДЧУВАТИ

Як згадувалося раніше, горе часто викликає хвилю емоцій з різною інтенсивністю. У цьому процесі дуже важливо, щоб ви дозволили собі відчути те, що вам потрібно відчути.

Коли виникає хвороблива емоція, це майже наш інстинкт, щоб протистояти їй, але це насправді нелогічно. Натомість, чим більше ви приймаєте ці хворобливі емоції та спираєтесь на них, тим легше їх долати.

Те, чого ви опираєтесь, зберігається, а це значить, що набагато краще дати собі дозвіл відчути емоції всім серцем, ніж відштовхнути їх.

Після того, як в вашому житті сталася втрата, час, необхідний для того, щоб відчути ваші емоції і пройти цей процес, має величезне значення.

Знайдіть прощення

Втрата зазвичай пов'язана з почуттям провини на якомусь рівні. Ця вина може виходити з обох сторін або з усіх боків ситуації. Щоб звільнити ці почуття, важливо практикувати прощення.

Простіть себе, вибачте оточуючих і вибачте ситуацію. Поступаючи таким чином, це може допомогти вам відчути світ у вашому житті.

Щоб допомогти вам у цьому, виконайте невелику вправу: закрийте очі і покладіть руку на серце. Зробіть 3-4 глибоких вдиху. Повторюйте собі спокійно 7 разів: «Я прощаю тебе, я жалкую, що це сталося, але все в порядку».

Як тільки ви закінчите цю вправу, ви можете використовувати його, щоб пробачити когось ще у своєму житті. Просто повторіть ту ж фразу, але додайте ім'я, наприклад: «Я прощаю вас (ім'я), мені шкода, що це сталося (ім'я), але все в порядку».

Це дуже сильна вправу, особливо коли ви маєте справу з втратою коханої людини або з розставанням і розлученням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *