Синів з цими іменами мами ніколи не люблять по-справжньому — хто в зоні ризику і як не варто називати дітей

Ім'я людини — це зашифрований код її майбутньої долі. У когось на горизонті будуть тільки успіх і щастя, а іншим доведеться постраждати, щоб подолати всі перешкоди що з'являються на шляху. За ім'ям можна спрогнозувати взаємини володаря з родичами і коханими людьми. Особливо гірка доля у хлопчиків з цими іменами: мами ніколи не люблять їх по-справжньому, інформує Ukr.Media.

Арсеній

У дитинстві хлопчик, якого назвали Арсенієм, особливо сильно намагається заслужити батьківське схвалення.

У дитинстві хлопчик, якого назвали Арсенієм, особливо сильно намагається заслужити схвалення дорослих. Незважаючи на те що обоє батьків грають в житті сина велику роль, особливо близький юний Сеня саме з матір'ю. Карма або несправедливий збіг, але саме мама не проявляє кохання до сина. Жінка народжує дитину, але щиро прив'язатися до малюка так і не може. Через що у Арсенія з віком нерідко з'являється погана звичка міняти дам як рукавички — так володар імені шукає ту саму материнську любов.

Святослав

У Святослава в дитинстві часто виникають сварки і скандали з матір'ю.

З дитинства Святослав показує лідерські якості. Саме цілеспрямованість, незалежність і якась впертість в майбутньому допоможуть йому займати керівні посади на роботі і завойовувати авторитет у колег і знайомих. Але через цих же якостей у хлопчика часто бувають сварки і скандали з матір'ю. Або жінка не визнає незалежності сина і намагається підпорядкувати його своїй волі різними способами, або ж сама має схожий характер, через що мати і дитина постійно конфліктують. В результаті Святослав виростає недолюбленим. Тому з віком Святослав цілком може стати одним з тих хлопців, які ненавидять жінок.

Григорій

Часті сварки і конфлікти псують відносини Григорія з матір'ю.

Активний і непосидючий Гриша в дитинстві занадто часто викликає занепокоєння у матері. Жінка хвилюється за здоров'я сина, бо той через допитливість постійно опиняється в травмонебезпечних ситуаціях. Нерідко батьки намагаються захистити дитину, забороняючи деякі речі. І якщо з батьком маленькому Григорію домовитися просто, мати стає перешкодою для веселощів. Сварки і конфлікти на цьому ґрунті псують відносини хлопчика з матір'ю, тому як він ніколи її не слухається. В майбутньому носій імені обов'язково пошкодує про впертість, адже справжню материнську любов Григорію так і не вдається відчути.

Ярослав

Небажання Ярослава ставати ідеальним в очах мами позбавляє хлопчика її любові.

Чоловік з ім'ям Ярослав в дитинстві особливо нічим не відрізняється від однолітків, що неймовірно розчаровує і ображає його маму. За рахунок сина жінка хоче компенсувати власну незадоволеність життям, помилки молодості і нездійснені мрії, тому хлопчик зазвичай відвідує багато гуртків і секцій. Але у Ярослава навчатися виходить середньо: не відстає від інших хлопців, але і не лідер. Через що в душі матері зростає образа на Ярика і гасне любов. З роками все більш чітко можна це помітити. Будучи вже дорослим, чоловік може навіть не підтримувати зв'язок з мамою або спілкуватися з нею холодно, тому як вважає себе нелюбом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *