Сім основних помилок на першому побаченні, які роблять жінки

Уявіть, що ви ось уже два тижні спілкуєтеся з милим хлопцем на сайті знайомств. Він смішний і цікавий, ви багато листуєтеся і зацікавлені в живому спілкуванні. Він кличе вас на побачення, і зовні він виявляється навіть краще, ніж ви думали, інформує Ukr.Media.

Вечір здається таким прекрасним, і ви всю ніч не спите, бо думки не дають заснути. Настає наступний день, ви вже чекаєте дзвінка або повідомлення, але ваш телефон вперто мовчить.

Він так і не подзвонив. У кожної дівчини в такій ситуації виникне цілком логічне запитання: чому? Розбираймось, які основні помилки на першому побаченні допускають дівчата:

Скарги на все підряд

Для вас це може бути природно — поскаржитися на погане обслуговування і не смачний салат, на погоду і таксиста, який "здер" за простій половину суми за тарифом. Потім ви згадуєте про свого сусіда, який вчиться грати на контрабасі і ви вже не знаєте, куди втекти з квартири. І на свою маму, яка постійно суне свій ніс у твої справи.

Загалом, дівчата: подібна поведінка — це прямий шлях до мовчання телефону.

Соціальні мережі

Якщо ви на першому побаченні не піднімаєте очей від телефону, постійно відволікаєтесь від розмови для того, щоб почитати коментарі, викласти свій салат в Instagram і поспілкуватися через Viber з подружкою — це не залишиться непоміченим. Ваша надмірна залежність від соціальних мереж і смартфона стануть другою причиною, по якій ви отримаєте "від воріт поворот".

Ви багато критикуєте

Якщо в розмові з ним ви не змогли уникнути критичних суджень — це ще один привід замислитися над тим, що ви говорите.

Наприклад, він розповів вам про суперечку зі своєю сестрою, і ви тут же (із солідарності) підтримали слабку сторону і засудили його за таку поведінку. Або він розповів вам про неприємні ситуації на роботі, а ви, замість того, щоб підтримати та запевнити його в позитивному результаті конфлікту, сказали, що він сам у всьому винен.

Занадто багато особистих питань

Надмірна цікавість — це бич багатьох дівчат. Якщо він побіжно згадує про свою колишню, то нам хочеться дізнатися всі подробиці: скільки зустрічалися, якою вона була, чому розлучилися і так далі.

Якщо дівчина на першому побаченні занадто активно розпитує і задає багато незручних запитань, то хлопець починає відчувати себе, як на співбесіді (або, що ще гірше, як на допиті). Не потрібно проявляти надмірний інтерес. З часом, коли він буде вам довіряти, він сам все розповість.

Закрита поза тіла

Ви недооцінюєте роль мови свого тіла.

Якщо ви під час побачення не знаєте, куди подіти руки та сидите в закритій позі, він може подумати, що ви не раді спілкуванню.

Зберігайте зоровий контакт, дозвольте своїй жестикуляції стати легкою і невимушеною, торкайтеся до нього (ненав'язливо) — в загальному, поводьтеся легко і розкуто.

Грубі манери

Жінки борються за рівність статей, але жіночність при цьому ніхто не скасовував. Хай там що, чоловіка до жінки тягне загадка, тонкі руки та хвилюючий аромат шкіри, гарне плаття і туфельки на високих підборах.

Але, як би там не було, не прагніть бути тим, ким ви насправді не є. Найжахливіше, що ви можете придумати — це змінити звичні човники та зручну сорочку на вбрання, в якому ви будете почувати себе безглуздо.

Головне — не бути грубою. Якщо ви вживаєте алкоголь, то не пийте дуже багато. Якщо ви використовуєте в мові нецензурну лексику — утримайся від подібних виразів. Якщо курите — скажіть йому про це відразу, не варто починати відносини з брехні.

Не запізнюйтеся!

Запізнитися на 5-10 хвилин — це нормально, але якщо хлопець чекає вас понад 20 хвилин, то це вже прокол.

Якщо є обставини, за яких вам доводиться затриматися — розкажіть йому про це або перенесіть побачення, але не змушуйте чоловіка витрачати свій час на очікування зустрічі з вами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *