Щоб була, як нова — секрети прання спідньої білизни

Мереживна, безшовна, шовкова — спідню білизну кожна підбирає за смаком та фасоном. Щоправда, речі ці дуже тендітні. Через кілька прань улюблені трусики з Міккі-Маусом можуть полиняти настільки, що мишеня позбудеться вух. А з мережива почнуть стирчати нитки. Якщо ви прикипіли до своїх комплектів, важливо прати їх правильно, щоб ті прослужили довше, інформує Ukr.Media.

Відокремте білизну

Важливо прати спідню білизну окремо від решти одягу. Тому що для неї потрібна особлива температура, та й бактерії з верхнього одягу можуть осісти на білизні.

Відокремлюючи спідню білизну, ви запобігаєте тертю грубих тканин об ніжні. Самі комплекти потрібно розділити за кольорами. Кольорові прати із кольоровими, чорні з чорними, а білі з білими.

Делікатні тканини, наприклад, мереживні труси та ліфчики важливо прати окремо від інших.

Дотримуйтесь правил прання

В ідеалі спідню білизну потрібно прати вручну. Експерти радять налити у раковину воду, на трусики рідкий засіб, і запрати, а потім прополоскати під краном.

Якщо ви не хочете мучитися, тоді обов'язково кладіть спідню білизну в спеціальні мішки для прання. Такі продаються у кожному мас-маркет магазині. А потім уже в машинку.

Температуру вибирайте не вище 30 градусів. Якщо на білизні є плями від лосьйону, автозагару, їх потрібно спочатку запрати вручну під краном із засобом для прання, а потім класти в машинку. Періть білизну без режиму віджимання. Він негативно впливає на тканини.

Що стосується засобу для прання — це має бути рідкий гель без хлору. Найкраще від еко-виробників з натуральними компонентами, які видаляють бактерії, бруд та плями.

Періть білизну без кондиціонера, за рахунок того, що він пом'якшує тканину, делікатні речі можуть прослужити менше часу.

Правильно сушіть білизну

Спідню білизну потрібно розвісити відразу після прання, краще на свіжому повітрі. Але, щоб уникнути вицвітання тканин, не під прямими сонячними променями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *