Що робити з обручкою після розлучення

В знак вічної любові і вірності, ми одягаємо один одному на пальці обручки, передає Ukr.Media. 

Але, на жаль, іноді життя вносить свої корективи і з різних причин сім'ї розпадаються. І крім безлічі інших питань, які з'являються у нас після розлучення, є ще одне, що робити з обручкою?

Адже це символ весільного обряду, який наділений особливою енергетикою і просто викинути його не вийде, але і носити на пальці, погодьтеся досить безглуздо.

Що робити з обручкою після розлучення:

  • здати в ломбард;
  • пожертвувати на церкву;
  • повернути колишньому чоловікові.

Звідки прийшла традиція носити обручки?

Виявляється, дана традиція прийшла до нас з Стародавнього Єгипту. Єгиптяни вважали, що четвертий палець на руці пов'язаний з серцем і почуттям любові. Тому обручка на цьому пальці означало, що серце його власника не є вільним. Часи змінювалися, але традиція носити обручку на безіменному пальці прижилася в багатьох країнах і релігіях. У тому числі і християнській, яка вважає його дуже важливою складовою весільної церемонії.

До речі, в китайській медицині безіменний палець відповідає за ceкcуaльнicть. Тому рекомендується знімати їх на ніч.

Є й інші прикмети, пов'язані з обручками.

Наприклад, не можна нікому давати приміряти таку прикрасу – це принесе чужий вплив і рoзбрaт в сім'ю. Також поганим знаком вважається втрата обручки. При цьому, вірите ви в прикмети і енергетику або вважаєте обручку просто красивою прикрасою, зовсім неважливо. У будь-якому випадку укорінена в століттях традиція має свою силу.

Забобони існують стільки ж, скільки живе сама людина.

У деяких випадках, особливо після хвоpoбливого розставання, позбутися відразу від обручки просто немає сил. Не потрібно викидати її і продавати за безцінь, але й довго зберігати вдома все-таки не слід. В такому випадку приберіть її з очей геть подалі. І як тільки будете готові – вживайте заходів.

Можна віднести обручку до ювеліра і переплавити її на іншу прикрасу. Хоча метал залишиться колишнім, ніякого негативу новий виріб уже нести не буде. Якщо ви все ж переживаєте, що новий виріб буде нагадувати вам про обручку, сходіть в ювелірний салон і обміняйте її на щось зовсім інше – наприклад, сережки.

У жодному випадку не передаровуйте її. До речі, не дуже хорошою є і традиція в деяких сім'ях передавати обручку з покоління в покоління.

Йти під вінець з бабусиною обручкою не варто навіть в тому випадку, якщо її шлюб був вдалим.

Найімовірніше, люди вірять у прикмети тому, що їм властиво шукати найпростіших відповідей на питання і найлегших шляхів.

Наукове обгрунтування дається нелегко, для цього потрібна освіта, бажання роздумувати і шукати причину. А марновірство легко підміняє в людині істинне обґрунтування якимось інстинктом залежності «від вищої сили».

Викиньте негативні думки з голови, перестаньте думати про минуле.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *