Що робити, якщо немає друзів, як правильно їх шукати

Якщо у людини немає близьких людей, то це означає, що у складних життєвих ситуаціях її ніхто не підтримає і не допоможе. Знайти друзів не так просто. Часто знайомі чи колеги випадково стають близькими людьми. Точно також друзі і йдуть з життя кожного з нас, інформує Ukr.Media.

Комплекси і страхи

У дитинстві набагато простіше відшукати друзів. Згадайте, як в дитинстві підходили до хлопчика або дівчинки і говорили: «давай дружити». В підлітковому та дорослому житті все відбувається не так, а само собою. Людей об'єднують спільні інтереси, навчання, робота, відпочинок, захоплення.

Хоча друзів багато людей шукає на спеціальних сайтах і форумах, створених для таких цілей. Саме Інтернет зараз допомагає в спілкуванні і в тому, щоб знайти справжніх друзів. Тільки є одна особливість. У мережі всі здаються іншими, а не самими собою. У соцмережах виставляють фото, які пройшли три кола обробки в фотошоп. З-за таких прикрас і власних комплексів люди потім не зустрічаються в реалі і не дружать.

Встановлення нових знайомств заважають комплекси, страхи, попередній досвід дружби, невпевненість. Якщо керуватися тільки цими якостями і емоціями, то можна зовсім залишитися без друзів.

У тому випадку, коли близькі люди зникли з життя раптово, то причина криється тільки в одному — в людині. Можливо, друзям не подобається запальний характер, обман, зрада.

Як шукати друзів: поради

Знайомитися на вулиці з людьми, пропонуючи їм дружбу, дивно. Це може призвести до неприємних наслідків — бійки, викликом поліції, арештом. Безпечніше ходити на тематичні зустрічі, які проводять у місті. Можна записатися на курси йоги, танців, різноманітні майстер-класи, бойові мистецтва, в спортивний зал або басейн.

Є й інший варіант встановлення контактів — постійно подорожувати, займатися волонтерською діяльністю або улюбленим хобі, обмінюватися досвідом з однодумцями.

Потрібно постійно перебувати там, де є люди. Треба тільки хотіти спілкуватися з різними людьми, не чекаючи від них багато чого. Все найкраще з людьми стається несподівано.

Думка психологів

Фахівці радять на перше місце поставити доброзичливість. Треба любити людей, позитивно ставитися до оточуючих. Не треба накидатися на незнайомих людей відразу, в іншому разі, люди втечуть і не будуть озиратися.

Якщо вдалося встановити контакти, тоді треба бути щирими, привітними і виявляти непідробний інтерес до співрозмовників. Цікавитися захопленнями потрібно щиро. Важливо вміти слухати, не перебивати, не лізти з порадами.

Не потрібно нових знайомих занурювати в таємниці свого життя, топити в невирішених проблемах. Сумних і проблемних ніхто не любить, тому з новими знайомими треба бути позитивними, оптимістично налаштованими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *