Що потрібно зробити у понеділок, щоб залучити удачу на новий тиждень

Понеділок — день, який багато хто вважає важким початком тижня. Звичайно, починати новий тиждень завжди непросто, а багато людей просто не можуть налаштуватися. Тож варто пригадати 6 речей, які варто зробити в понеділок, щоб привернути удачу і благополуччя у своє життя, інформує Ukr.Media.

Ранкові обряди

Згідно з повір'ями, якщо посміхнутися дзеркалу вранці, це приносить радість і позитив протягом дня, допомагаючи привернути удачу.

Перші слова

Перші вимовлені слова в понеділок мають бути позитивними.

Скажіть щось добре і прихильне, щоб створити позитивний початок тижня. Настрій завжди має ключове значення.

Обереги й талісмани

Аметист вважається каменем удачі та гармонії. Носіть аметист у понеділок, щоб створити захисний бар'єр від негативу і залучити позитивні енергії.

Також можна використовувати червону нитку. Вважається, що червона нитка на зап'ясті є потужним оберегом. Носіть червону нитку в понеділок, щоб відігнати негатив і привернути удачу.

Провітрювання будинку

Провітрювання будинку в понеділок вважається очищувальним обрядом. Відкрийте вікна і дайте свіжому повітрю проникнути в будинок, забравши з собою негативні енергії.

Запалювання ароматичних свічок

Ароматичні свічки з лавандою або трояндою можуть створити атмосферу умиротворення і гармонії. Запаліть їх увечері, щоб створити спокійне оточення і залучити позитивні вібрації.

Цього дня важливо відпочити і зібратися з силами, щоб увесь робочий тиждень пройшов успішно.

Допомога нужденним

Допоможіть тим, хто потребує підтримки. Добрі вчинки в понеділок посилюють вплив на навколишній світ і привертають у життя удачу.

Робити добрі справи зовсім не складно, а вони реально змінюють життя на краще.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *