Що можна вдіяти, якщо ви вважаєте, що вас не люблять: кілька способів вирішення проблеми

Відчуття повної байдужості до вас з боку інших людей може з'явитися під час нападу тривоги, у період нудьги або просто поганого настрою, і через це ви відчуваєте себе негідною уваги з боку інших людей, інформує Ukr.Media.

І ті, хто пережив це дуже важке усвідомлення, погодяться, що це не те, від чого ми можемо просто відмахнутися. Цей стан приводить у нескінченні петлі відчаю, іноді настільки сильного, що ви у підсумку навіть починаєте ненавидіти себе.

Але, попри серйозний гнітючий негатив, який має тенденцію наростати, переконаність у тому, що "мене ніхто не любить", не повинна дозволяти вам зневажати себе. Тому що, як і кожна людина на цій планеті, ви теж є особливою і теж маєте значущість, яку жоден настрій або почуття не має дозволяти вам применшувати — самостійно або погоджуючись з іншими.

Тоді як впоратися з цим дійсно жахливим почуттям того, що ви є недостатньо гарною? Почуттям, яке змушує піддатися відчаю і впасти у стан "ніхто мене не любить"? Ось кілька ідей, як з цим можна боротися.

Усвідомлюйте свою значущість

Один дуже важливий момент, який потрібно запам'ятати у цьому житті, — це те, що ніхто не може змусити вас почуватися краще або гірше без вашої згоди. Чи помічали ви колись, як щоразу, коли перебуваєте у дуже гарному настрої, навіть найбільш грубі глузування не можуть зіпсувати вам настрій?

Або як ви не можете порадіти дійсно втішному компліменту, коли сумуєте? Це відбувається тому, що світ може володарювати над нами натільки, наскільки ми йому дозволяємо. Вчіться не дозволяти зовнішньому сприйняттю повністю змінювати ваше уявлення про себе.

Вкрай важливо вірити у свою унікальність і поважати свою значущість, якими б важкими або поганими не були часи. Залишайтеся стійкими у власному сприйнятті себе і бережіть його, навіть коли хтось намагається вселити вам, що ви цього негідні.

Пам'ятайте, що ви можете дарувати собі любов самі

Звичайно, ви жадаєте любові — як і усі ми. Це абсолютно нормально. Але це зовсім не означає, що за наявності бажання ви не можете жити щасливо і на самоті. У більшості випадків наше прагнення до любові значною мірою виникає з уявлень, якими нас постійно наповнює суспільство.

Ми настільки звикли чути, що лише тоді, коли нас люблять, ми стаємо цілісними, що не в змозі зрозуміти силу, якою володіє любов до себе. Нам щиро здається, що нам обов'язково потрібна "друга половинка", хоча насправді ми й без цього вже є єдиним цілим. Тому наступного разу, коли у голові з'явиться настирливе питання "Чому мене ніхто з чоловіків не кохає", зробіть собі послугу і почніть любити себе трохи більше.

Зрештою, якщо ви не любите себе і не поважаєте, як це може почати робити хтось інший? Не дозволяйте нестачі любові з боку світу послаблювати вашу власну здатність глибоко співпереживати і цінувати себе. Щойно ви навчитеся робити це, навіть коли ситуація складається не на вашу користь, ви зрозумієте, що насправді вам не потрібен ніхто інший, щоб бути коханою людиною.

Увійшовши у цей стан самодостатності, впевненості і поваги до себе, як до особистості, яка гідна любові, ви станете набагато привабливішими для чоловіків, і шанси почати здорові та щасливі відносини також зростуть.

Робіть те, що вам подобається

Коли вас турбує питання "Чому мене не люблять", і ви відчуваєте себе пригніченою, зосередьтеся на простих речах, які приносять вам щастя й задоволення та змушують цінувати життя. Це може бути приготування вашої улюбленої випічки або відвідування тренажерного залу, перегляд затишного фільму або дзвінок близькій подрузі.

Впевнені, вам знадобиться зовсім небагато часу, щоб скласти свій особистий список дрібниць, які завжди піднімають настрій.

Прагніть до задоволеності й радості від кожного прожитого дня і ви виявите, що любов є нормою вашого життя. Любіть своє життя, а не живіть заради любові, і тоді вам стане легше її відчути.

Вмійте йти, коли потрібно це зробити

Щоразу, коли ви відчуваєте, що хтось вас недооцінює, принижує або систематично робить боляче вашим почуттям, знайдіть у собі сили піти. У кожен момент, коли хтось змушує вас відчувати себе негідною любові, не дозволяйте це робити.

Коли ви дозволяєте іншим використовувати вас у своїх інтересах, зовсім не піклуючись про ваші почуття, ви втрачаєте себе через цю отруйну думку про те, що вас ніхто не любить. Навчіться розпізнавати токсичних людей, які негативно впливають на вашу самооцінку і психологічне благополуччя, і намагайтеся звести спілкування з ними до мінімуму.

Вчіться дарувати любов іншим

Отже, ви є однією з жертв синдрому "мене ніхто не любить"? У цьому величезному світі є багато інших людей, які так само, як і ви, жадають і чекають на любов, і ви можете спробувати дати її їм. Пам'ятайте про те, що любов — дуже широке поняття, і вона може бути не лише романтичною. Ми можемо любити рідних, друзів і навіть просто знайомих (і незнайомих теж) людей, висловлюючи свої почуття через турботу, увагу, співчуття і щиру цікавість до них.

Почавши ділитися з іншими своєю душевною теплотою, ви не лише зробите добру справу, але, напевно й самі відчуєте себе краще. А оскільки планета кругла, усе, що ви робите, обов'язково рано чи пізно повернеться до вас. Тож спробуйте стати тією, хто поширює любов, і одного разу отримаєте її у відповідь.

Подумайте ще раз, чи дійсно вас ніхто не любить

Ви гадаєте, що вас ніхто не любить. Ані ваші батьки, ані брати, ані сестри, ані ваші друзі, ані навіть ваш хлопець. Можливо, ви отримали гарний наганяй від мами, тому що ви досить безвідповідальна доросла людина, яка є не надто пунктуальною і, можливо, не тримаєте свої обіцянки? Або ви виплакали чимало сліз, тому що ваш хлопець кинув вас, коли ви були у жахливому стані? Або тому, що тато купив смачний торт для вашої сестри, а не для вас?

Усе це є зрозумілим. Ви будете почуватися погано, коли ніхто не ставить вас у пріоритет, або коли хтось кидає вас напризволяще, або коли вам говорять неприємні речі день у день. Але після того як ви припините жаліти і ненавидіти себе, приділіть певний час тому, щоб замість цього зосередитися на позитивних сторонах. Позитивні сторони? Так, саме вони.

Чи не здається вам, що ви дійсно заслуговуєте на наганяй, якщо витрачаєте своє життя даремно або підводите інших? Хіба цей невдалий розрив не може бути причиною, з якої ви навчитеся рухатися вперед з більшою обережністю і обираючи більш доречних для вас хлопців? І чи не здається вам, що сестрі зараз важче, ніж вам, і саме тому тато вирішив її підтримати?

Якщо ви як і раніше вважаєте, що ваше почуття нестачі любові — це реальний факт, а не миттєве відчуття, яке викликане поганим настроєм або ураженим самолюбством, нехай буде так. Нехай ця нестача любові у вашому житті дасть вам ще більше підстав любити себе правильно і ставитися до життя з посмішкою, а не з кислим виразом обличчя.

Не будьте настільки зацикленою на відсутності у вашому житті тієї форми любові і тієї її кількості у вашому житті, щоб втрачати можливість радіти тому, що ви маєте, здійснювати свої мрії і бути готовою до приємних сюрпризів з боку долі. Замість цього розвивайтеся, рухайтеся вперед і використовуйте цей непростий період як можливість оцінити те, що у вас є, і отримати додаткову мотивацію, щоб досягти того, чого у вас ще немає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *