Що, якщо ви побутовий садист? Ознаки що у вас є садистські нахили

Відносини — складна штука. Особливо коли ваш партнер прихований садист. Але, якщо ви опинилися в такій ситуації, вам хоч це зрозуміло і ви можете піти. Але що, якщо садист це ви? Як це зрозуміти? Ми зібрали основні ознаки, за якими можна припускати, що у вас є садистські нахили, інформує Ukr.Media.

Прояв жорстокості у шкільні роки

Ми всі знайомі з ситуаціями у школі, коли когось у класі "призначали" жертвою та знущалися рік за роком. Були ті, хто усвідомлено і навмисно вибирав шлях цькування, щоб завдати шкоди та принизити інших. Якщо це про вас, то, швидше за все, ця ситуація зовсім не про те, які ви були молоді та безглузді. У дорослому віці ці паттерни поведінки нікуди не зникли, не помічали?

Ви спеціально обманюєте людей, щоб подивитися, як безглуздо вони виглядають

Якщо ви відчуваєте задоволення від того, що обманюєте інших, і смієтеся з них, коли вони опиняються в дурних або незручних ситуаціях, це також описує вас не з найкращого боку. З таким підходом нізащо не вдасться збудувати здорові стосунки. Для більшості людей це очевидно, але тут доречно проговорити: ми повинні прагнути завжди бути щирими і підтримувати своїх близьких, а не принижувати їх.

Вам подобається дивитися бої, відео з бійками та жорстокі фільми

Це прояв так званого компенсаторного садизму. Якщо вам подобається дивитися відео, на яких люди б'ються, і ви відчуваєте задоволення від насильства та страждань, то тут і до психолога йти не треба. Те, що ви стримуєте свої нахили завдяки перегляду таких матеріалів, не означає, що ви позбавляєтеся цієї проблеми, адже в результаті садизм все одно знаходить свій прояв. І, звичайно, найчастіше під руку потрапляють саме наші близькі.

Жорстокі жарти з інших

Якщо вам подобається насміхатися з інших людей, особливо коли це завдає їм емоційного болю, це також вказує на наявність схильностей садистів. Тут хочеться нагадати, що жарти — це коли весело і у всіх піднімається настрій. Коли ж підколи стають жорстокими і принизливими, навіть якщо ви це не помічаєте, завдає серйозної шкоди вашим стосункам з іншими людьми.

Ви не можете відмовити собі в задоволенні знущатися з інших людей

Ви коли-небудь знущалися з людей? За спиною, дивлячись прямо їм у вічі, неважливо. Питання в тому, як сильно ви насолоджувалися цим. Ситуації бувають різні, але якщо ви робили це "від щирого серця", то тут про садизм і питання не стоїть. Цікаво, як це все проявляється у стосунках із вашими близькими.

Будьте уважні до своїх емоцій та поведінки у відносинах з іншими. Якщо ви виявили у себе ознаки вище, то варіантів, що робити далі, не дуже багато. Обговоріть ситуацію зі своїми близькими. Можливо, ви захочете звернутися до фахівця. У будь-якому разі здорові та гармонійні стосунки — це не казка і кожен із нас гідний їх.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *