Розбите серце: невдалі способи відновитися після розриву відношень

Коли ваше серце розбите, розставання важко пережити. Ви можете злитися або відчувати себе самотніми, але є речі, які не варто робити. Вони можуть принести лише тимчасове полегшення, але додадуть проблем в майбутньому, інформує Ukr.Media.

Не просіть дати вам ще один шанс

Звичайно, ви сумуєте по колишньому або досі в шоку після розриву, але навряд чи хочете пережити ще одну відмову. Вирішіть, чи сумуєте ви за конкретною людиною або просто хочете бути поруч з кимось.

Не дзвоніть і не пишіть

Будь-які контакти підсилюють прихильність. Видаліть колишнього з вашого світу — як реального, так і віртуального. Постарайтеся прожити хоча б місяць, не заходячи на його сторінку в Facebook або Instagram. Коли 30 днів перетворяться у 40, а потім 50, ви відчуєте себе краще.

Не намагайтеся помститися

Це природне, але навряд чи розумне спонукання. Якщо ви злитеся, зробіть глибокий вдих і запитайте себе, навіщо вам стільки негативу. Помста — це двосічна зброя, яка викликає почуття сорому і каяття.

Не кидайтеся в обійми першому зустрічному

Велика спокуса заповнити порожнечу, що виникла у вашому житті. Але після хворобливого розставання краще побути якийсь час самотніми, щоб новий роман не став імпульсивним вибором, приреченим на невдачу. Усвідомте, чому ваші стосунки не склалися, і вирішіть, що ви зробите по-іншому наступного разу.

Не перестарайтеся з вечірками

Вони не допоможуть вам пережити розставання, хоча деякі жінки намагаються за будь-яку ціну отримати підтвердження, що вони привабливі та гарні. Якщо відразу після розриву ви вдарите в розгул, ваша скорбота залишиться неусвідомленою і непереробленою. А отже, в нових відносинах виникнуть подібні проблеми.

Не вважайте розрив катастрофою

В розставанні немає нічого веселого, але це не кінець світу. Не дозволяйте гіркоті затопити ваше серце, говорячи собі: «Мене більше ніхто не полюбить» і відмовляючись ходити на побачення.

Не бійтеся болю

Ви не захистите себе від страждань, якщо будете уникати відносин. Не чекайте, що емоції будуть вас слухати — вони виникнуть у найбільш несподіваний і невідповідний момент. Дозвольте смутку, болю, гніву, розчаруванню, страху і навіть ненависті захопити вас, визнайте негативні почуття — і рухайтеся далі.

Не ображайте колишнього

Образи не допоможуть вам швидше забути його. Це неввічливо, негарно і непродуктивно. Нападки на колишнього вас будуть втоптувати в бруд, а вам потрібно піднятися вище. Навіть якщо вам боляче, зберігайте обличчя.

Не ідеалізуйте колишнього, знецінюючи себе

Не будьте занадто суворі до себе. Проявіть до себе ту ж доброту і співчуття, які проявили б до друга. Якщо партнер не відчував до вас таких же почуттів, як ви до нього, не робить вас негідними любові.

Не сидіть вдома

Не впивайтесь жалістю до себе, перевіряючи кожну хвилину телефон і сподіваючись, що колишній напише, благаючи почати все заново. Бути весь час зайнятими — відмінний спосіб подолати розрив. Виберіть справи, які вас надихають, і включіть їх у розклад. Навіть якщо це банальні заняття, скоро у вас не залишиться часу думати про свого колишнього.

Період відновлення після розриву — відмінний час, щоб вивчити мову, записатися в клас йоги, кулінарії або кікбоксингу!

Не йдіть від відповідальності

Ніхто не хоче визнавати, що роман не склався з його вини, але будь-які відносини — це вулиця з двостороннім рухом. Навіть якщо партнер винен більше, він не несе виняткову відповідальність за розрив. Зрозумійте, яку роль в розставанні зіграли ви, і зробіть висновки.

Не бажайте колишньому зла

Ваш колишній — це людина, яка намагається розібратися у власному житті. Звільніться від непотрібних образ. Це не означає, що ви повинні щиро бажати йому зустріти приголомшливу подружку, але залишайтеся позитивними. Це допоможе вам швидше забути образу.

Не захоплюйтеся алкоголем або тістечками

Алкоголь, переїдання — всі ці способи впоратися з розривом приглушують емоційну біль, але створюють додатковий ризик. Не впадайте в крайності, сідаючи на жорстку дієту після хворобливого розлучення. Зараз не час для позбавлень і надмірної суворості до себе.

Не вважайте ваш роман невдачею

Якщо любов не склалася, це не означає, що ви зробили помилку. Якщо ви покохали людину всім серцем і дарували прихильність і ніжність — ваш роман не був невдачею. Ці відносини завершилися, оскільки тривали стільки, скільки було необхідно.

Не зривайтеся з місця

Велика спокуса стрибнути в літак і провести тиждень на курорті (якщо дозволяє бюджет), але це не найкращий спосіб відновитися. Поїздка відверне і розважить вас, але коли ви повернетеся додому, смуток повернеться, і процес відновлення затягнеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *