Російські вчені мають намір клонувати мамонта

Російські вчені заявили, що їм по силах клонувати мамонта, інформує Ukr.Media.

Як розповів Костянтин Скрябін (голова Центру «Біоінженерія»), фахівці, які працюють під його керівництвом змогли довести схожість ДНК азіатського слона і шерстистого мамонта. Тому для того, щоб можна було клонувати шерстистого мамонта, все, що потрібно зробити – це внести невеликі зміни в ДНК азіатських слонів.

Добути інформацію про ДНК шерстистого мамонта вчені змогли, працюючи з останками біоматеріалу мамонтеня, якого назвали Хрома. Ці останки зберігаються в Зоологічному інституті РАН. Однак роботи були непростими, і щоб відновити ланцюжок ДНК мамонтеня, дослідникам знадобилося кілька років.

Костянтин Скрябін сказав, що дослідження ДНК вимерлих тварин, людям, далеким від науки, може здатися безглуздим заняттям, зовсім не вартим вкладених у нього коштів, проте, насправді це зовсім не так. Аналіз змін ДНК має дуже високий потенціал у різних сферах і, наприклад, може пролити світло на безліч проблем, які вивчаються генетикою.

Досі, сказав Скрябін, на території Росії ще не проводилися дослідження нового циклу, але тепер у російських учених є можливості реалізувати такі проекти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *