Речі в будинку невпевненої в собі господині: одразу видадуть низьку самооцінку

Облаштування будинку — це важливий аспект, який може багато сказати про господиню. Є п'ять речей, які можуть вказувати на те, що жінка має низьку самооцінку, і вона не особливо стежить за побутом, інформує Ukr.Media.

Постільна білизна

Постільна білизна в будинку має бути чистою, без плям, дірок та помітних дефектів. Якщо жінці все одно, на чому вона спить, це говорить про неї, як про неохайну людину.

Посуд

Справжня господиня має тримати посуд у чистоті. Після приготування страв не поспішайте сідати за стіл, приділіть час і помийте посуд. Це зробить трапезу комфортнішою.

Рушники у ванній

Рушники необхідно міняти щонайменше раз на тиждень. При цьому їхній зовнішній вигляд має бути привабливим, а не таким, ніби їх викрали з помешкання бабусі.

Старі речі

Позбавляйтеся від старих речей, які вже не приносять задоволення. Якщо дуже жаль, спробуйте продати. Зберігати мотлох означає не пускати у своє життя нові, по-справжньому потрібні речі.

Декор

Декор має викликати прихильність до господині, а не підносити в дитинство. Постарайтеся обмежити кількість "дитячих" речей: старі м'які іграшки, наприклад, можна віддати або подарувати. А з тим, що не підлягає ремонту, варто назавжди розпрощатися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *