Речі та вчинки жінок, які дратують і відлякують чоловіків

Є чоловіки, яким не подобається абсолютно все, але це відхилення від норми. Психологи розповіли, що не можна робити поруч з нормальними чоловіками, щоб їх не відлякати, інформує Ukr.Media.

Самоприниження

Коли жінка відчуває себе непоказною на тлі чоловіка, це ніколи не йде їй на користь. Якщо чоловік щиро закоханий в жінку, то йому точно не захочеться, щоб вона принижувала свою власну гідність.

Багато пані роблять так, тому що хочуть показати чоловікові покірність, але на це клюють лише патологічні маніпулятори і тирани, яким потрібна та, яка буде їх у всьому слухати і буде терпіти їх знущання, стане для них річчю. Нормальних чоловіків це відштовхує. Їм хочеться бачити поруч рівну собі жінку з нормальною самооцінкою.

Хамство

Чоловікам дуже не подобаються нетактовні жінки, які не проявляють ніякої поваги до оточуючих. Така поведінка говорить погано не лише про неї, але і про її супутника. Чоловікові не хочеться, щоб йому було соромно за свою пасію.

Багато жінок думають, що їм дозволено все, але навіть якщо вдома чоловік терпить грубості, на людях краще не поводитися так ніколи.

Порушення кордонів

Чоловіки ненавидять, коли жінки безпринципно беруть їх телефон і копаються в ньому в пошуках компромату. Це ж стосується і інших речей, які належать чоловікові.

Особливо негативно це позначається на початку відносин, коли дві людини ще не зблизилися. Не можна порушувати кордони, ревнувати і всіляко показувати натуру власника.

Маніпуляції з серії "ти мені повинен"

Якщо зловживати словом "повинен", коли треба і не треба, то у якусь мить чоловік може вирішити, що з нього вистачить. Іноді жінки в такому разі помилково думають, що він пішов, тому що злякався.

Насправді річ у тім, що постійні маніпуляції типу «ти зобов'язаний це зробити, адже ти чоловік» або «я дівчинка, мені хочеться плаття» дратують всіх без винятку.

Якщо жінка поводиться красиво, спокійно і елегантно, то чоловік сам починає поводитися так, як личить лицареві. І для цього не потрібно ніяких маніпуляцій і докорів.

Виглядати зухвало

Чоловікові, якого жінка вважає своєю другою половинкою або головним кандидатом на цю роль, навряд чи сподобається, якщо його кохана виглядатиме поруч з ним зухвало.

Не варто носити занадто глибокі декольте, міні-спідниці. Така увага чоловікові ні до чого. Якщо поруч з ним просто красива жінка, то інші чоловіки будуть йому заздрити. Якщо поруч з ним та, яка виставляє себе напоказ, це зіграє проти його репутації.

Вступ у суперечку з його друзями

У чоловіка є певне коло друзів і знайомих, якими він дорожить. Багато жінок в першу зустріч з друзями чоловіки поводяться агресивно, відстоюючи свою думку і нав'язуючи суперечки.

Чоловікові не хочеться бути між двох вогнів, тому психологи та експерти у відносинах радять жінкам бути терплячими з його друзями. Всі свої зауваження можна буде висловити чоловікові потім наодинці.

"Жінка-скотч"

Буває так, що на людях жінка буквально прилипає до чоловіка. Вона чіпає його, висить на ньому, цілує. Такою поведінкою вона всіляко намагається показати всім, що він тільки її і більше нічий.

Це не лише виглядає з боку дуже нарочито, але ще і дратує самого чоловіка. Найчастіше він про це не говорить, але якщо занадто часто зловживати такою поведінкою, він точно захоче позбутися від жінки, яка липне до нього.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *