Речі, які потрібно зробити вранці до того, як випити кави

Полюбляєте починати день із кави? Робіть це правильно! Експерти розповіли, що треба робити перед тим, як випити філіжанку ранкової кави, що бадьорить, щоб витягти з неї максимум користі, інформує Ukr.Media.

Випийте води

Уночі наше тіло поступово зневоднюється, тому перш ніж налити собі кави, краще попити води або якось інакше відновити водний баланс. Зрештою він впливає на багато аспектів роботи нашого організму, включно з функціонуванням гормонів.

З'їжте сніданок із вмістом білка та клітковини

Якщо випити кави на порожній шлунок, вона стимулюватиме вироблення кортизолу, і від нього може підскочити цукор у крові. Підвищений цукор у крові викликає запальні процеси, а після його стрибка ви відчуватимете занепад сил. Краще почати ранок зі сніданку, в якому є білок і клітковина — так ви зможете підтримувати баланс цукру в крові.

Зробіть зарядку

З одного боку, кава, що бадьорить, може допомогти, якщо вам дуже не хочеться йти на тренування. А з іншого, вона підвищує тривожність під час занять (знову ж таки через кортизол) і стимулює роботу кишківника, через що під час тренувань вам буде хотітися в туалет. Краще пити каву вже після фізичних вправ.

Почистьте зуби

Ця порада, напевно, багатьох здивує. Кава — напій високої кислотності, тому він послаблює емаль. Якщо ви чистите зуби після вживання кави, то ризикуєте її пошкодити. Краще почекати 30 хвилин, щоб ваша емаль встигла відновитися.

Сходіть до туалету

Кава є діуретиком і стимулює роботу кишківника. Тому краще сходити в туалет, перш ніж її пити.

Зачекайте півтори години після пробудження

Дієтологи не радять пити каву протягом 1,5 годин після пробудження, інакше це може порушити гормональний баланс.

Прогуляйтеся

Якщо ви п'єте каву, щоб швидше прокинутися, то краще спробуйте підбадьоритися інакше — сходіть на прогулянку. Прогулянки під сонячним світлом у перші години після пробудження допомагають збалансувати рівень гормонів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *