Речі, які потрібно пам’ятати, переживаючи важкі часи

Давайте будемо гранично чесні самі з собою — зараз ми всі переживаємо дуже складні часи. Кожен з нас цілком обґрунтовано побоюється за майбутнє своєї сім'ї, інформує Ukr.Media.

Ситуація в економіці ахова, а в геополітиці ще гірша. На жаль, швидко це не "пройде", тому ми повинні навчитися жити і працювати в нових обставинах. Щиро сподіваємося, що ці підказки допоможуть вам зробити правильні кроки в правильному напрямку.

Ви вже долали важкі часи раніше

Ви впораєтеся і цього разу.

Звичайно ж, сьогоднішні обставини зовсім не такі, як ті, з яким ви стикалися до цього. Але ви обов'язково впораєтеся — тут, як то кажуть, без варіантів!

Не важливо, наскільки вам "погано" зараз

Це не буде тривати вічно.

Не відчувати себе "добре" — це нормально, тому не корите себе за (тимчасову) відсутність позитиву й оптимізму.

Не прикидайтеся, що у вас "все окей". Дозвольте собі впасти в зневіру, посумувати і побайдикувати. Бо "прикидатися сильним" — це все одно "прикидатися".

Ви "значно більше", ніж ваші проблеми

Якими б важкими не були обставини, ви обов'язково впораєтеся.

"Випробування даються людині під силу".

Найнадійніший спосіб подолати виниклі проблеми — це "стати більше", ніж ваші проблеми. Іншими словами, стати більш мудрим, більш професійним, більш дисциплінованим…

Життя не трапляється "з вами", воно трапляється "для вас"

Наше життя ніколи не йде за планом.

Ми не можемо вибирати події та обставини. Але ми можемо вибирати свою поведінку, робити дії, рости над собою і ставати краще.

Те, що наше життя важке, зовсім не означає, що воно погане. Іноді найгірше, що з нами відбувається, може виявитися найкращим етапом нашого життя.

Щоб не трапилося, ви впораєтеся!

Більшість з нас недооцінює свої сили та здібності.

Завжди пам'ятайте, що здатися — це єдиний спосіб зазнати невдачі. Коли виникають перешкоди, продовжуйте послідовно рухатися до намічених цілей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *