Психологи назвали основні причини хамства у дорослих і дітей

У хамської поведінки деяких людей є свої причини, повідомили психологи, інформує Ukr.Media.

Однією з причин хамства дорослих людей фахівці називають спробу отримати бажане. Крім того, подібною поведінкою доросла людина може намагатися дистанціюватися або показати свою силу. Серед інших причин експерти наводять банальну відсутність виховання або невміння керувати своїми емоціями.

Психологи закликали не сприймати хамську поведінку на свій рахунок. За їх словами, агресія, що виливається з іншої людини, може бути спрямована зовсім на інші речі.

У дітей хамство — це промацування кордонів, і насамперед кордонів любові батьків, пояснюють психологи. Вони зазначили, що, коли дитина демонструє відверто хамську поведінку, найімовірніше, вона просто намагається зрозуміти, наскільки сильно її люблять і чи продовжить ця любов існувати за всіх обставин.

Щоб зменшити вплив хамської поведінки на психіку, експерти рекомендували вийти з розмови, а також розділити її тон і зміст.

Будь-яка розмова містить подвійне дно. Перше — що людина хоче донести, і друге — як вона це доносить. Наприклад, можна сказати — я зараз чую неприємний набір фраз і тон, від яких мені хочеться захищатися грубістю, але всередині цього я чую і твоє запитання, підсумували психологи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *