Психологи назвали 13 ознак токсичної подруги

Чим довшими є відносини, тим вони цінніші. Важко припинити спілкуватися зі старими друзями, але іноді це абсолютно необхідно. Гарна дружба може стати слабшою протягом багатьох років і навіть може виявитися марною для обох сторін. Дізнайтеся про найбільш популярні ознаки токсичної подруги. Якщо ви помітили, що ваша подруга має хоч деякі з цих якостей, час подумати про те, чи потрібно підтримувати спілкування з цією людиною чи ні, інформує UkrMedia.

Вона не радіє, коли ви досягаєте успіху

Якщо ви повідомляєте токсичній подрузі про ваш успіх, її негайна реакція полягає в тому, щоб змінити тему, і поскаржитись на свої невдачі. Їй байдуже до вашого успіху, але вона насолоджується вашими невдачами.

Це призводить до: негативна реакція вашої подруги може змусити вас почувати себе винними.

Вона ревнує, так ніби вона ваш хлопець

Ваша подруга засмутиться, якщо дізнається, що ви зустрічались з кимось іншим перед нею. Вона може сердитися, вимагаючи скрізь її брати з собою. Найгіршим сценарієм є те, що вона відслідковує всю вашу активність в соціальних мережах і сердиться, коли ви йдете кудись із друзями.

Це призводить до: на думку психологів, ця ідея приречена: у вас часто будуть проблеми та аргументи, і відносини не будуть тривати довго.

Ви відчуваєте себе виснаженою після розмови з нею

Ми часто не помічаємо, що після розмови з кимось ми можемо почувати себе втомленими або навіть отримати головний біль. Психологи вважають, що причини цього психосоматичні. Це тому, що всі системи тіла пов'язані і емоційний дискомфорт змушує нас відчувати себе фізично погано.

Це призводить до: якщо ви помітили, що почуваєте себе погано після розмови з подругою, спробуйте згадати, чи бувало таке раніше. Якщо так, можливо, не варто спілкуватися протягом деякого часу.

Іноді ви відчуваєте, що хочете щось приховати від неї

Зміна інтересів, попередні негативні враження або якісь інші незрозумілі почуття можуть змусити вас не розповісти своїй подрузі про певні речі, навіть якщо ви звикли ділитися з нею усім

Це призводить до: якщо ви перестанете розповідати своїй подрузі про свої почуття, проблеми та особисті події, незабаром ви зрозумієте, що вам немає про що говорити.

Вона дзвонить вам у будь-який час доби з проханням вислухати її

Є кілька моментів, які потребують підтримки друга більше, ніж зазвичай, але токсична подруга зловживає цим. Вона може зателефонувати вам пізно ввечері з проханням послухати її і образитися, якщо ви скажете ні. Підтримка дійсно важлива для тісних відносин, але ви не повинні служити психотерапевтом або жилеткою.

Це призводить до: подруга буде телефонувати вам все частіше, а її розповіді триватимуть все довше.

Вона підкреслює свої переваги і ваші недоліки

Вона виглядає сильною та впевненою, вона носить класний одяг і критикує всіх навколо себе, у тому числі вас. Насправді, вона, ймовірно, має низьку самооцінку і намагається приховати її.

Це призводить до: ви можете почувати себе менш впевненими, коли вона поруч.

Вона копіює вашу поведінку, зачіску, манікюр та навіть ваших хлопців

Вона може робити це цілеспрямовано чи підсвідомо. У більшості випадків це означає нічого поганого, вона просто дуже любить тебе і хоче бути такою, як ти. Вона може копіювати різні речі, такі як спосіб ходити, розмовляти, одягатись, робити макіяж тощо. Вона може навіть мати такий самий манікюр або знайти подібного хлопця.

Це призводить до: ви є джерелом енергії та натхнення для неї, і вона сама не може зробити щось нове. Можливо, це тому, що їй бракує фантазії. Якщо вас це не дратує, ви можете зберегти ці відносини.

Вона занадто драматична і розповідає лише про свої проблеми

Вона завжди розповідає про те, як погано вона живе. Їй подобається думка про те, скільки болю вона має у собі. Психологи вважають, що концентрація лише на негативних сторонах життя може бути симптомом неврозу.

Це призводить до: намагаючись підтримувати свою подругу, ви можете отримати таку ж звичку бачити лише погані речі та ігнорувати добро.

Вона намагається бути кращою від вас у всьому, і ваша дружба є постійною гонкою

Ваша подруга завжди намагається бути кращою, ніж ви.

Це призводить до: постійна гонка, де один завжди перемагає, а інший втрачає, ніколи не дозволить обом вам відчути, що ви рівні.

Вона використовує вас

Якщо вона регулярно просить вас підвезти її, позичити їй гроші, дозволити їй зателефонувати, або допомогти з ремонтом у квартирі, це дуже поганий знак. Такі люди бачать інших лише як засіб для досягнення власних цілей.

Це призводить до: чим більше ви допомагаєте, тим частіше вона буде просити про це. Щоб уникнути цього, навчіться говорити ні.

Вона критикує вас і дуже відверта

Ви можете спитати свою подругу: "Я виглядаю погано?", сподіваючись на негативну відповідь, вона скаже щось на кшталт: "Так, у тебе темні кола під очима, а твоє плаття тобі затісне…" Якщо це сталося раз або два, це може бути результатом поганого настрою, але якщо вона весь час критикує вас, це тривожний знак. Психологи вважають, що це спосіб для людей позбутися власних недоліків.

Це призводить до: розумна критика допомагає нам стати кращими. Але якщо хтось використовує вас, щоб почувати себе краще, настав час припинити відносини.

Вона дає вам явно неправильні поради

"Залиш його! Тобі він не потрібен! "Так реагує токсична подруга, коли ви вирішили сказати їй про незначну проблему зі своїм хлопцем. Цей тип "піклування" показує, що вона заздрить вашим стосункам з ним.

Це призводить до: коли-небудь її порада прийде в дуже погану хвилину (наприклад, коли ви наповнені надто сильними емоціями), і ви навіть зможете її послухати.

Вона забуває про вас, як тільки має нового хлопця

Ваша подруга забуває про всіх, як тільки знаходить нового хлопця. Вона не відповідає на ваші дзвінки та повідомлення і знаходить виправдання, щоб не зустрітися з вами. Але після того, як вона розлучається з хлопцем, вона знову дзвонить вам і розповідає вам довгу, нудну історію про невдалу любов.

Це призводить до: єдине, що ви можете зробити в цій ситуації, – це чекати, але ваше терпіння має мати межі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *