Психологи: 9 зовнішніх якостей жінки, від яких чоловіки інстинктивно без тями

Але якщо з першим не все так просто і звичка думати, що великі груди в пріоритеті, на ділі виявляється не чим іншим, як стереотипом, то привабливість інших "деталей" жіночої зовнішності дійсно підтверджується багатьма дослідженнями. І обумовлено це, як правило, не банальною поверховістю сприйняття, а глибинними біологічними процесами і установками, інформує Ukr.Media.

Ми детально вивчили це питання, вибрали найбільш часто звані зовнішні якості жінок, які залучає сильна стать, і розкладає по поличках їхню соціальну значимість.

Довге волосся
Згідно з дослідженнями, чоловіки віддають перевагу жінкам з довгим, густим і блискучим волоссям. Виявилося, що вони підсвідомо вважають це показником міцного здоров'я і наявності життєвої енергії. І навіть більше того – ознакою плідності.

Про це також йдеться в книзі Алана Міллера (Alan Miller) і Сатоши Канадзави (Satoshi Kanazawa) «Чому у красивих людей багато дочок»: «Одним з показників здоров'я є фізична привабливість, а іншим – волосся. У здорових жінок незмінно блискуче волосся, тоді як волосся людей зі слабким здоров'ям позбавлені подібного блиску ».

Іншими словами, можливо, вам варто подумати двічі, перш ніж зробити стрижку на кшталт Пікс. Але все ж головне – це бути собою. Тому, якщо ви відчуваєте себе набагато краще і привабливіше з коротким волоссям – дерзайте і не орієнтуйтеся строго на думку більшості чоловіків. У будь-якому правилі завжди існує безліч винятків.

Особливий запах
Більшості з нас відомо про феромони – "хімічних сигналах", випромінюваних нашими тілами. Але навряд чи багато здогадувалися, що вони несвідомо використовуються людьми і з метою визначення найбільш генетично сумісного партнера.

Дослідження показали, що феромони дають різноманітну інформацію про людину, включаючи ту, що стосується здоров'я його імунної системи. Таким чином, чоловіки здатні визначати жінок з кращою імунною системою по запаху. Це працює і у зворотний бік: по феромонам жінки здатні визначити рівень тестостерону. А потрібні всі ці здібності, звичайно ж, для того, щоб в майбутньому зробити здорове потомство.

Симетричність обличчя
Отже, стандарти краси часом прораховуються навіть математично. В одній зі статей ми вже розповідали про параметри ідеального жіночого обличчя і про те, які обчислення для їх визначення використовуються. Симетричність обличчя має першорядне значення у визначенні привабливості жінки. І чоловіки підсвідомо звертають увагу на ці критерії, оскільки вони є ознакою хороших генів. Асиметрія ж навпаки пов'язана зі слабким здоров'ям, поганими генами і навіть з аномаліями репродуктивних органів.

На симетрію звертають увагу і істоти в дикій природі. Наприклад, ластівки-самки обирають самців з симетричними хвостами, оскільки це також є ознакою чудовою генетики.

Колір зубів
Досліджуючи вплив усмішки людини на його привабливість, вчені за допомогою цифрових маніпуляцій міняли стан і відстань зубів на фотографіях і пропонували ознайомитися з ними випробовуваних: чоловікам показували жінок, і навпаки. В результаті з'ясувалося, що стан зубів жінки має для представників чоловічої статі особливе значення, оскільки це дає умовне уявлення про її "залишкову репродуктивну цінність" незалежно від віку.

На щастя, існує безліч способів лікування і відбілювання зубів, тільки от надто захоплюватися цим не варто. Адже дослідження також показало, що природно білі зуби і так звана голлівудська посмішка оцінюються приблизно однаково, – важливо лише не дозволяти зубам відверто псуватися і жовтіти.

Довгі руки
Це один з тих фізичних атрибутів, який ви або маєте, або ні. Однак цікаво дізнатися, що чоловіки знаходять довгі руки навіть більш привабливими, ніж "ноги від вух".

В одному з досліджень вчених з Університету Нового Південного Уельсу чоловікам було запропоновано подивитися відео файли з 96 жінками у віці між 20 і 49 роками. Потім потрібно було оцінити кожну з них по зовнішності. Результати показали, що жінки з довгими руками кожен раз були оцінені як найбільш привабливі. Розмір стегон і талії також виявилися важливі, поряд з вагою і віком. При цьому довжина ніг, значення яке і нині здається багатьом дівчатам важливим, істотно не впливала на оцінку.

Високий голос
Дослідження показують, що чоловіки віддають перевагу високому жіночому голосу, оскільки він сприймається як більш молодий і жіночний, а також вказує на високий рівень естрогену. Високий голос також передбачає менший розмір тіла, в той час як низька тональність зазвичай більше асоціюється з мужністю, внаслідок чого жінки і люблять чоловіків з таким голосом, так як підсвідомо уявляють собі велику і міцну людину.

Вигин хребта
Ні для кого не секрет, що чоловіки люблять апетитні жіночі форми. Тільки ось більш докладне вивчення цього питання показує, що все не зовсім просто. Насправді привабливими вважаються форми, які створюються завдяки певному прогину в попереку, а не ті, що утворюються за рахунок зайвої ваги.

Психолог Девід Льюїс (David Lewis) з Університету Білкент провів 2 експерименти. У першому сотні чоловікам було запропоновано оцінити привабливість жінок на фото, чиї фігури піддалися цифровим змінам в поперековій області (були показані різні кути прогину). Найбільш красивим чоловіки порахували приблизно 45-градусний кут. У другому тесті вчений вирішив з'ясувати напевно, вважають за краще чи випробовуваний цей варіант, оскільки при ньому сідниці виступають сильніше, або краса все-таки полягає безпосередньо в вигині спини. В ході цієї перевірки також підтвердився той факт, що привабливий саме сам вигин, причому незалежно від розміру сідниць.

Червоний колір
Дослідження Ендрю Еліота (Andrew Elliot) і Даніели Нієста (Daniela Niesta) показало, що певна реакція чоловіків на червоний колір також може бути запрограмована біологічно. Про це свідчить і той факт, що те ж саме працює і в тваринному світі, де цей колір зазвичай сигналізує про готовність до спаровування.

У передмові до дослідження Елліот і Нієста пишуть: «У багатьох приматів червоний колір підсилює привабливість самок для самців. Паралельний ефект у людей демонструється в наших 5 дослідженнях ». Автори роботи також виявили, що чоловіки, як правило, навіть не підозрюють про те, як впливає на них даний колір, а також те, що він зовсім не впливає на сприйняття один одного самих жінок.

Пропорції 7:10
Один з найвідоміших фізичних атрибутів, на які чоловіки звертають увагу, – це широкі стегна. На думку вчених, чоловіки особливо обирають співвідношення талії і стегон 7:10, так як воно в першу чергу вважається ідеальним для дітонародження. Відхилення співвідношення в меншу сторону може говорити про можливі ускладнення в процесі пологів, у велику ж сигналізує про можливі проблеми з фертильністю, викликаних зайвою вагою.

Звичайно, чоловіки необов'язково розуміють або визнають, що вони цілеспрямовано шукають цей конкретний коефіцієнт. Насправді небагато чоловіків в принципі розуміють, що вони підсвідомо віддають перевагу жінкам, які здатні народити здорове потомство, так як це все підсвідомі процеси. Проте заперечувати роль інстинктів у цьому питанні при наявності безлічі наукових доказів не представляється можливим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *