Прості та ефективні способи очищення світлого замшевого взуття

Багато хто вважає, що замшеве взуття, особливо світле, вкрай складне в догляді і що одного разу забруднившись, вона вже більше ніколи не буде чистим і красивим. Насправді все зовсім інакше! Почистити світле замшеве взуття дуже просто, і вам навіть не знадобляться будь-які спеціальні засоби, швидше за все, вони вже є у вашому домі. Підійдуть ці способи очищення не тільки для взуття, але і для замшевого одягу, інформує Ukr.Media.

Спосіб № 1

Вам будуть потрібні:

  • Міцелярна вода або лосьйон для обличчя.

Ці засоби напевно є у кожної жінки, вони добре очищають не тільки шкіру обличчя, але і замшу, при тому, анітрохи їй не шкодячи. Просто нанесіть обраний засіб на м'яку тканину, а потім протріть ним взуття. Протирати слід не тільки проблемне місце із забрудненням, а всю поверхню — так ви точно уникнете розлучень. Що стосується лосьйонів, то підійдуть будь-які, в тому числі і спиртові, єдиний виняток — олійні і двофазні склади.

Спосіб № 2

Вам будуть потрібні:

  • антисептики.

В наші дні антисептики теж, мабуть, є практично в кожному будинку. Мало хто знає, але з їх допомогою можна чудово почистити замшеве взуття. Найкращим і зручним в нанесенні варіантом буде антисептик у формі піни, рідкий теж підійде, а ось гелевий антисептик для очищення взуття брати не можна — Він залишить розводи на світлому взутті.

Спосіб № 3

Вам будуть потрібні:

  • бензин.

Також чудово з забрудненнями на світлій замші справляється звичайний бензин. Когось може збентежити запах бензину, але насправді він дуже швидко випаровується і вивітрюється.

Спосіб № 4

Вам будуть потрібні:

  • нашатирний спирт;
  • міцелярна або звичайна вода.

Цей спосіб відмінно підійде для взуття з металевими елементами — він очистить не тільки замшу, але і метал, зробивши його знову блискучим. 1 ст. л. міцелярної або звичайної води змішуємо з 0.5 ст. л. нашатирного спирту.

Після чищення і просихання замші, ворс необхідно розчесати за допомогою щітки. Винятком тут є бензин: після нього замша залишається такою ж пухнастою. Що ж стосується щіток, то краще користуватися звичайною зубною щіткою або щіткою для одягу, а не спеціальною силіконовою щіткою для взуття, так як остання «кучерявить» ворс, перетворюючи взуття з благородного і дорогого на вигляд «короткошерстого» в кошлатий.

А нижче ви можете подивитися докладний відео про те, як почистити замшевий одяг і взуття, в тому числі світлу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *