Проста техніка від експертів, яка допоможе позбутися вразливості та невпевненості в собі

Вона називається «кола сили» і дозволяє швидко отримати ті якості, яких вам не вистачає, і позбутися тих, що заважають, інформує Ukr.Media.

Психологи пояснюють: найкраще ця техніка працює стосовно конкретної ситуації. Наприклад, ви хочете впоратися з сором'язливістю, складнощами у спілкуванні з новими людьми, або ви хочете позбутися уразливості, стати рішучими та сміливішими. І тут на допомогу прийдуть "кола сили": психологи запевняють, що це дуже просто.

Потрібно зробити лише кілька кроків:

 • Сформулюйте, яких якостей вам не вистачає, щоб досягти успіху, і яка якість вам заважає її досягти.
 • Уявіть, де знаходиться ця необхідна якість, де у квартирі, приміщенні, на вулиці ви можете її взяти. І навпаки, куди викинути непотрібну вам якість. Це може бути сміттєвий контейнер, урна, водоймище — що завгодно.
 • Уявіть, де у вас усередині гніздиться непотрібна якість. Уявіть її у всіх деталях: колір, консистенцію, форму, текстуру.
 • Уявили? Викидайте — просто підійдіть до місця, де ви планували залишити непотрібну якість і уявіть, як вона залишає вас і переміщається туди. Потім зробіть крок назад і перевірте, чи не залишилося чогось від цієї якості всередині вас. Якщо залишилося, то повторіть процедуру рятування від неї ще раз.
 • Тепер вирушаємо туди, де лежать необхідні якості. І знову уявляємо, як вони виглядають — у всіх подробицях. Це може бути просто потік енергії, сяйво, хмара, що завгодно. Але ви маєте побачити їх в деталях: форму, колір, навіть температуру.
 • Тепер вберіть потрібну якість, уявіть, як вона вас наповнює. Знову зробіть крок назад і послухайте себе: що змінилося? Якщо нічого, то знову поверніться і вбирайте в себе потрібну властивість.
 • Тест-драйв: тепер уявіть себе у проблемній ситуації та прислухайтеся до своїх відчуттів. Ваші почуття, напевно, змінилися.
 • Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *