Повідомлення, які дуже корисно написати чоловікові після першої зустрічі

Перша зустріч — найважливіша, бо саме вона дає перше враження, яке зберігається потім на довгий термін. Не менш важливо правильно підсумувати зустріч, написати потрібні слова в соціальній мережі або в СМС, інформує Ukr.Media.

Слова вдячності

Перше і найважливіше — віддячити чоловіка за те, що він організував зустріч. Навіть якщо це був не ресторан або щось особливе, а проста прогулянка. Навіть якщо було холодно, дув вітер, все одно варто знайти, за що подякувати супутника.

Дуже важливо писати про себе і свої враження. Наприклад: «Мені так сподобалося це місце і побачення в цілому. Дякую, було дуже здорово». Цього буде достатньо для того, щоб чоловік зрозумів, що все пройшло чудово. Єдиний важливий нюанс — коли саме посилати повідомлення. Найкраще написати чоловікові на наступний ранок. На холодну голову компліменти здаються більш приємними.

Таким чином чоловік зрозуміє, що відносини тільки почалися, а він вже робить жінку щасливою. Подібні повідомлення подарують чоловікові особливу мотивацію. Не виключено, що після цього наступні побачення будуть ще більш цікавими.

Повідомлення, що показують схожість поглядів

Коли чоловік після першого побачення буде писати щось в соціальних мережах, дуже важливо підкреслювати ті моменти, в яких думки сходяться. При цьому, звичайно, не варто удавати, що система цінностей однакова, якщо це зовсім не так.

Якщо представник сильної статі бачить, що його супутниця має дуже схожі погляди, то це ще більше зміцнює прихильність. Важливо відзначати відмінні смаки чоловіка в кіно, музиці, мистецтві і так далі. Наприклад, на побаченні чоловік розповідав про якийсь особливий рецепт супу. На ранок можна написати: «Спробувала зробити суп згідно з твоїми рекомендаціями. Просто в захваті».

Повідомлення-компліменти

Чоловіки обожнюють компліменти, тому після першого побачення дуже важливо зробити парочку в соціальних мережах або за допомогою СМС. Відповідного часу для цього немає, але краще не поспішати. Якщо побачення закінчилося не дуже пізно ввечері, то можна написати комплімент перед сном, а краще вранці.

Дуже важливо при цьому пам'ятати про те, що розповідав чоловік і на що він робив акцент. Якщо він розповідав про те, як йому складно підтримувати себе у формі і як сильно він прагне, відвідуючи зал щодня, пані важливо зробити комплімент його тілу. Якщо він розповідав про свою роботу, то варто згадати про те, який він талановитий і розумний. Це ідеальна формула компліменту після першого побачення, яка змусить чоловіка сильніше закохатися в жінку і при цьому усвідомити свою цінність для неї.

Прохання про рекомендацію

Чоловіки люблять, коли їх думка для жінки дуже важлива. Після першого побачення жінка може дізнатися, в чому чоловік сильний, у чому він розбирається. Можна удати, що, наприклад, потрібна допомога в ремонті, якщо чоловік у цьому чудово розбирається.

Це дасть йому можливість проявити себе, відчути себе важливим. Завдяки цьому він ще більше закохається в жінку і буде думати про неї набагато частіше.

Інтригуючі повідомлення

Після першого побачення дуже важливо залишатися для чоловіка таємницею, але не такою, яку неможливо розкрити. Саме тому необхідно підігріти його інтерес до наступної зустрічі. Найпростіший і універсальний спосіб: «Я забула тобі розповісти дещо важливе, але про це краще говорити наживо. Побачимося — розповім».

Таке повідомлення не відштовхне чоловіка, а, навпаки, змусить його чекати зустрічі. Головне — не переборщувати з цим. Ці повідомлення бувають дуже корисні як раз після першої зустрічі, потім вони вже не так дієві.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *