Потужна фраза, яка допомагає загасити багато конфліктів

Представляємо вашій увазі одну потужну та особливо ефективну фразу, яка допомагає загасити багато конфліктів. Часто ця сильна психологічна конструкція заспокоює навіть найбільш скривджених та розгніваних людей, інформує Ukr.Media.

Щоб швидше звести нанівець сварку, конфлікт чи будь-яку іншу неприємну розмову ви кажете:

"Ти остання людина на планеті, яку я хотів би образити!".

Коли людина чує подібне, на підсвідомому рівні у неї спрацьовує кілька важливих перемикачів:

  • Визнання значущості співрозмовника, його винятковості та особливості. Активно підігрівається його почуття важливості. Незважаючи на конфлікт, ви цінуєте його набагато вище за інших людей.

  • Візуалізація того, наскільки сильно ви не хочете його образити. Уявіть, на нашій планеті живе мільярди людей, величезний світ. Ви використовуєте психологічний метод проведення паралелей, аналогію з усіма іншими мешканцями Землі, на основі соціального закону порівняння.

  • Ще один перемикач — визнання сили вашої особистості. Ви, в принципі, можете образити. Не боїтеся і не соромитеся це зробити у разі потреби. Але вам це не потрібно. І тим більше не потрібно ображати людину, на адресу якої звучить ця фраза.

Також, цю сильну мовну конструкцію краще не залишати відкритою. Після того, як ви скажете ці слова, корисно додати пом'якшувальне уточнення та пояснення, чому саме ви не хочете сваритися чи конфліктувати з людиною. Чому вам дійсно дорогі ваші з ним стосунки.

Щастя вам та гарного настрою!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *