Потенційний грабіжник не зміг вчинити злочин, бо співробітники та відвідувачі салону краси ігнорували усі його погрози

У грабіжника зі США не склався злочин, коли він намагався пограбувати манікюрний салон в Атланті. Повідомляється, що персонал і клієнти просто проігнорували погрози чоловіка на кшталт "лягти на підлогу і віддати всі гроші". Тепер правоохоронні органи Атланти оголосили невдачливого злочинця в розшук, оскільки він до того ж потрапив на камери відеоспостереження, інформує Ukr.Media.

На відео інциденту можна помітити, як чоловік із рукою в сумці заходить до салону краси, а потім кричить співробітникам і відвідувачам закладу: "Усім лягти на землю!" і "Віддавайте мені ваші гроші!". Однак ніхто не ворухнувся: жінки продовжували займатися своїми справами, ігноруючи вимоги злочинця.

Так само на кадрах із камер відеоспостереження можна побачити: коли всі в салоні краси проігнорували чоловіка в синій кепці, сонцезахисних окулярах, синіх штанах і з рукою в сумці, — грабіжник змінив тактику. Він наблизився, імовірно, до адміністратора закладу, продовживши вигукувати погрози.

Щоправда, і тоді, замість того, щоб віддати гроші, незворушний співробітник відповів на дзвінок телефону і пішов з кімнати. Але у якусь мить одна з жінок-відвідувачок все ж злякалася, встала, підняла руки і повільно вийшла назовні.

Приголомшений грабіжник вирішив перервати свій злочин, коли зрозумів, що його надії піти з грошима, мабуть, не виправдаються. Відео "пограбування" швидко закінчується: чоловік трохи постояв посеред магазину з безнадійним виглядом, востаннє озираючись на всі боки, перш ніж піти з порожніми руками. Повідомляється, що від салону краси він поїхав на сріблястій машині.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *