Поради досвідчених господинь, чим відмити холодильник від жовтизни зовні та всередині

Найчастіше внутрішні поверхні холодильника виготовляються з пластика. Цей матеріал досить міцний, стійкий до лугу і кислот, а також добре переносить підвищену вологість всередині камери, проте з часом може пожовтіти, інформує Ukr.Media.

Жовтизна з'являється через несвоєчасний догляд і постійний контакт із залишками їжі. Щоб цього уникнути, потрібно регулярно мити холодильник і видаляти будь-які види забруднень. Досвідчені господині розповіли, як від них позбутися за допомогою засобів, які знайдуться майже в кожному будинку.

Як відмити холодильник від жовтизни народними засобами

Господарське мило

Натріть шматок мила на тертці і розмішайте його у теплій воді, щоб стружка повністю розчинилася. Нанесіть розчин не тільки на жовту ділянку. Залиште на пів години, а потім змийте мильні розводи вологою губкою. Цей спосіб допомагає тільки в тому разі, якщо жовтизна виникла через жир.

Спирт (етиловий, нашатирний)

Змочіть ганчірку в спирті і обробіть всі жовті плями і розводи. Під час використання такого агресивного компонента обов'язково використовуйте гумові рукавички.

Столовий оцет або лимонна кислота

Засоби використовуються тільки в чистому вигляді. Змочіть в одному із засобів ватний диск і обробіть внутрішні поверхні холодильника. Такий спосіб також усуне неприємний "аромат".

Зубна паста і нашатир

Зубна паста — досить дієвий засіб і, на відміну від харчової соди (яка також володіє відбілюючим ефектом), не складається з твердих мікрочастинок. Змішайте невелику кількість зубної пасти білого кольору і кілька крапель нашатирного спирту. За допомогою губки нанесіть масу на пожовклу ділянку і залиште на 5-7 хвилин. Через час змийте залишки засобу чистою вологою ганчіркою, і протріть поверхню насухо.

Перекис водню

Використовується в крайніх випадках, коли ніщо інше не допомогло. Засіб так само наносять на ватний диск або чисту суху ганчірку і добре натирають пожовклі плями на пластику. Процедуру повторюють кілька разів через кожні 10-15 хвилин, а потім промивають очищені поверхні чистою водою.

Чим відмити холодильник зовні від жовтизни

Пожовтіти можуть не тільки внутрішні, але і зовнішні поверхні холодильника. Для видалення таких плям можна використовувати будь-які мийні засоби, в складі яких немає кислот. Однак перед чищенням обов'язково слід перевірити засіб на непомітній ділянці холодильника, щоб уникнути несподіваних наслідків.

Також в магазинах є спеціальні засоби з очищення пластику. Вони видалять плями не тільки зовні, але і всередині. Випускаються вони, зазвичай, у вигляді спрею, що значно полегшує процес нанесення складу на стінки холодильної камери як всередині, так і зовні на корпус. Використовувати їх потрібно строго за інструкцією.

Очистити холодильник від жовтих плям як всередині, так і зовні — завдання не з легких. Щоб таких ситуацій не виникало, важливо вчасно проводити регулярне чищення камери і тоді техніка буде довгий час радувати вас чистотою і свіжістю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *