Поліцейські хотіли виписати чоловікові штраф за нетверезе водіння автомобіля, але той не пив — уся справа у його рідкісній хворобі

Жителя США зупинили співробітники поліції за водіння у нетверезому стані, але він навіть не пив. Алкоголь з'явився в крові чоловіка через особливості його організму — американцеві досить з'їсти шматок пирога, щоб сп'яніти. Втім, штраф американцеві так і не виписали: водій вирушив до лікарні, інформує Ukr.Media.

Денні Джаннотто зі штату Нью-Джерсі був затриманий поліцейськими після того, як вони помітили, що він дивно веде машину і виляє з одного боку у інший. Зупинивши чоловіка, співробітники вивели американця з автомобіля і попросили його дмухнути у спеціальний прилад, щоб дізнатися кількість алкоголю в крові водія.

Пристрій показав, що дозволена норма перевищена втричі, і поліцейські розпочали оформлення протоколу. Але у цю мить Денні став запевняти офіцерів, що не випив жодної краплі спиртного. Як зізнався чоловік, останнім часом він став помічати, що стає п'яним після приймання їжі, і співробітники поліції, вислухавши водія, доправили його до найближчої клініки.

Офіцери йому не вірили.

"Я був шокований, намагався їм пояснити, але марно. Я був розчарований, тому що вони не вірили мені."

У лікарні лікарі обстежили пацієнта і виявили у нього рідкісне захворювання, відоме як "синдром автоброварні". Саме через нього шлунок під час перетравлення їжі перетворює вуглеводи на п'янку кількість етанолу. Звичайний шматок пирога здатний довести Денні до такого стану, що він насилу встоїть на ногах.

"Рівень алкоголю у мене підвищиться, якщо я з'їм бублик, піцу або ще щось з вуглеводами."

Найскладнішим, згадує Джаннотто, було переконати колег, друзів і маму у тому, що він не п'яниця. Люди завжди скоса дивилися на чоловіка. Навіть дружина Денні певний час підозрювала його в алкоголізмі.

"Я взагалі не п'ю спиртне, тому що у мене діабет. Навіть коли до нас приходять гості, вони купують пляшку вина, оскільки у нас вдома немає алкоголю".

Тепер Денні змушений дотримуватися кето-дієти, що складається здебільшого з м'яса, риби і зелених овочів, щоб не сп'яніти. Втім, американець вже звик, що постійно знаходиться у центрі уваги.

"Люди зазвичай не вірять у це (у діагноз). Вони дійсно думають, що це смішно. Але той, хто сам зіштовхувався з цим, не вважає це чимось кумедним".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *