Поки подруги робили селфі, хтось підсипав їй щось у склянку. І таке буває все частіше!

Якщо ви знаходитесь в клубі або іншому розважальному закладі, будьте дуже обережні з тим, що п'єте та в чиїй компанії ви це робите. У ваш стакан можуть легко підсипати наркотик, з-за якого ви втратите пильність або ж ще гірше – свідомість, передає Ukr.Media.

Далі сценаріїв розвитку подій може бути кілька. І жоден з них вас не порадує.

Молода дівчина на цьому відео всього на хвилину відволіклася від свого напою і ось що сталося.

На цьому відео ви бачите дівчину по імені Кристаль Сантос, вона знаходиться на музичному фестивалі. Коли вона вирішує сфотографувати себе на камеру, поруч із нею з'являється незнайомець, який швидко і непомітно кидає щось в її напій.

15-секундне відео, опубліковане користувачем Twitter під ніком Jaeda_sky, вже переглянули більше 10 мільйонів разів. "Дивіться за своїми напоями!" – свідчить напис під відео.

На щастя, Кристаль не стала пити коктейль – стакан вже був майже порожній, коли в нього підкинули наркотик, і вона помітила в ньому те, чого там бути не повинно.

Ось що вона пише:

«Це застереження нам усім. Я впевнена, що ваша мати тисячу разів попереджала вас про це. Я думала, що моя мати перебільшує!

Але це не так. Нам здається, що з нами такого не станеться, але правда в тому, що це може трапитися в будь-який час і в будь-якому місці».

Під відео люди почали висловлювати своє обурення і обурення щодо того, що відбувається в ролику, але знайшлися й ті, хто припустив, що все це лише постановка.

Останні аргументували свою точку зору тим, що на камеру такого ніхто не став би робити.

Прозвучали також припущення, що хлопець передавав дівчині наркотик, за який вона сама заплатила. А як інакше навіщо робити селфі з порожньою склянкою в руці?

У будь-якому випадку, обережність ніколи не завадить! Будьте пильні!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *