Подолавши важку хворобу, школярка почала плакати. Причиною сліз виявився сюрприз, який їй влаштували сусіди

Сусіди влаштували сюрприз школярці з США, яка пройшла останній сеанс хіміотерапії й перемогла рак. Дівчинку зустрічали з плакатами, гучними оваціями і посмішками, перетворивши її повернення додому на справжнє свято. Добра акція настільки вразила винуватицю торжества, що вона не змогла стримати сліз від радощів, інформує Ukr.Media.

Кортні "Коко" Джонсон у червні 2019 року потрапила до лікарні. Після свого випускного 15-річна дівчина скаржилася на біль у ногах і нездужання, а аналізи показали, що у неї злоякісна пухлина у нижній частині лівої стегнової кістки. Американці довелося перенести дві важкі операції і більше десяти сеансів хіміотерапії. Через це вона пропустила рік навчання у старшій школі, і її стан, за власними словами, залишав бажати кращого.

"Я часто почувалася не дуже добре кілька днів поспіль."

На щастя, правильне лікування дало результат, і у Кортні почалася ремісія. Зазвичай, у клініці, де лікувалася Джонсон, після останнього сеансу хіміотерапії для пацієнтів влаштовують невелике торжество. До лікарні приходять їх друзі та родичі, а той, хто переміг рак, дзвонить у дзвіночок, сповіщаючи всіх про одужання.

У випадку з Кортні через спалах коронавірусу і вимушений карантин за цим дійством спостерігало лише двоє людей. Правда, родина Коко все одно зробила для дівчинки свято, у якому взяли участь її сусіди. Мама Джонсон, яку звуть Ейпріл Данц, разом з подругою Сонею обійшли мешканців вулиці і розповіли їм, що хочуть влаштувати парад на честь школярки.

"Вона пройшла через все це, і ми говорили про те, щоб влаштувати вечірку".

У середу, 25 березня, коли машина з Кортні повернула на її вулицю, Ейпріл дістала смартфон і почала записувати реакцію доньки на відео. Десятки родин з різнокольоровими кульками та стрічками вишикувалися вздовж дороги, щоб привітати дівчинку. Слід зауважити, що люди прагнули триматися один від одного на рекомендованій медиками відстані у два метри.

Судячи з усмішки школярки, вона була у повному захваті від того, що відбувається. Зрештою дівчинка все ж таки розплакалася.

Повне відео з параду Денц 25 березня опублікувала у своєму твіттері. За три дні ролик зібрав більше трьох мільйонів переглядів.

Разом зі школяркою плакала половина коментаторів.

  • Ну спасибі, що змусили мене плакати.
  • Змушуєте крутого хлопця плакати.
  • Це одне з найкрутіших відео, які я бачив. Ласкаво просимо додому, Коко.

Кортні, судячи з усього, запам'ятає цей сюрприз на довгі роки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *