Побачити Париж і померти: що насамперед варто відвідати

У Париж можна закохатися всього за кілька днів. Що обов'язково побачити в місті – дізнайтеся з нашого матеріалу, інформує Ukr.Media.

Не вистачить і цілого місяця, щоб насолодитися всім багатством і пишністю Парижа. Але якщо у вас всього кілька днів для знайомства з цим містом, то до поїздки варто підготуватися заздалегідь. Отже, що подивитися в Парижі за три дні?

Монмартр

Монмартр – це пагорб і знаменитий район французької столиці. Колоритне місце, де проживали представники паризької богеми, серед яких були Андре Сальмон, Пікассо, Модільяні, Жорж Брак. Головним достоїнством Монмартра можна назвати його атмосферу – затишні вулички – свідки богемного минулого, блошині ринки і маленькі кафе, веселі кабаре і галереї вуличних художників. Все разом це створює ту чарівність Парижа, за якою багато хто їдуть у це місто.

Як дістатися: на метро

  • з півночі – Porte de Clignancourt (4-а лінія);
  • з півдня – Pigalle (2-а і 12-я лінії), Anvers (2-а лінія);
  • у центрі – Abbesses, Lamarck-Caulaincourt (12-а лінія);
  • у «Мулен-Руж» – Blanche (2-а лінія);
  • зі сходу – Barbes-Rochechouart (4-я лінія), Marx Dormay (12-а лінія);
  • з заходу – La Fourche (13-а лінія).

Базиліка Сакре-Кер

Базиліка Сакре-Кер (базиліка Святого Серця Христового) – один з головних храмів всєї Франції, місце паломництва багатьох віруючих із сусідніх країн. Базиліка була побудована в пам'ять про жертви франко-прусської війни. На будівництво Базиліки Сакре-Кер пішло більше 40 років, оскільки паралельно зі спорудженням храму потрібно було зміцнювати пагорб Монмарт – найвищу точку Парижа.

Адреса: 35, rue du Chevalier de la Barre.

Вхід в собор безкоштовний.

Час роботи: понеділок-неділя – з 6:00 до 23:00, взимку понеділок-неділя – з 10:00 до 17:45.

Як дістатися: спочатку на метро до станцій Jules Joffrin або Anvers – Abbesses, потім на автобусі Montmartrobus до зупинок "Place du Tertre" або "Norvins", а потім на фунікулері. Або ж автобусами: 30, 31, 80, 85.

Музей Далі

Музей Далі в Парижі вважається одним з кращих музеїв у світі, присвячених великому художнику. Тут зберігаються близько 300 його картин, а також скульптури і гравюри, що демонструють незвичайний світогляд автора. Музей знаходиться в центрі району Монмартр, тому знайти його не складе труднощів.

Адреса: 11 Rue Poulbot.

Час роботи: щодня з 10:00 до 18:00.

Вхід: дорослий – 12 €, пільговий – 9 €.

Кабаре Мулен Руж

Знамените французьке шоу вар'єте, арт-кафе і візитна картка паризького нічного життя. Кабаре існує з кінця XIX століття і вже більше 100 років користується великою популярністю. Спочатку це місце вважалося "злачним закладом" з фривольними звичаями. Але, незважаючи на це, зал кабаре завжди повний, квитки на вистави розкуповуються заздалегідь, а у шоу задіяні десятки артистів і сотні костюмів, зшитих відомими дизайнерами.

Адреса : 82 Boulevard de Clichy.

Вхід: шоу і половина пляшка шампанського 109 €.

Латинський квартал

Звідти можна поїхати в Латинський квартал. Це старовинний район в центрі Парижа, розташований навколо університету Сорбонна. Раніше тут селилися переважно студенти, оскільки крім Сорбонни в кварталі розташовується ще кілька навчальних закладів. Згодом район перетворився на туристичну визначну пам'ятку. Тут завжди гамірно і весело. В чисельних барах панує невимушена атмосфера свята.

Сорбонна

Справжня гордість Франції, один із кращих та найстаріших європейських університетів. Навчальний заклад був заснований на початку XIII століття і з тих пір свято дотримується старих традицій і підтримує високу якість освіти. З початку XVII століття Сорбонна стала центром європейській філософії й теології. В наші дні бренд "Сорбонна" об'єднує 13 незалежних університетів.

Адреса: 50 Rue Saint-Jacques.

Як дістатися: на автобусах: 21, 27, 38, 47, 63, 85, 86, 87 або на метро Ligne 4: зупинка Saint-Michel ou Odéon, RER B: зупинка Luxembourg, Ligne 10: зупинка Cluny La Sorbonne, RER C: зупинка Saint-Michel.

Вхід: екскурсія -15 €. Тривалість – 1,5 години.

Пантеон

У 1764 році будівля замислювалася Людовіком XV як церква Святої Женев'єви, завдяки якій він, за допомогою молитов, оговтався від важкої хвороби. Однак історія внесла свої корективи. Французькі революціонери перепрофілювали церкву в гробницю для великих мужів країни. Тут покоїться прах Руссо, Вольтера, Еміля Золя, Віктора Гюго та Марії Склодовської-Кюрі.

Адреса : Place du Panthéon.

Час роботи: щодня квітень-вересень – з 10:00 до 18:30, жовтень-березень – з 10:00 до 18:00, крім 1 січня, 1 травня, 25 грудня.

Вхід: дорослий – 9 €, пільговий – 7 €, діти безкоштовно.

Люксембурзький сад і палац

Архітектурний комплекс був зведений для дружини Генріха IV Марії Медичі в XVII столітті. Зараз у палаці засідає французький сенат, а сад став популярним у парижан місцем для прогулянок. Тут часто проводяться концерти та фотовиставки. Пам'ятка знаходиться в Латинському кварталі міста. Десь у цьому районі мешкали відомі персонажі А. Дюма з безсмертного твору "Три мушкетери".

Музей Родена

Музей Родена був побудований в кінці XVII століття. У стінах цього особняка в стилі рококо бували відомі люди мистецтва – художники, поети, танцюристи, скульптори, музиканти. Наприклад, поет Жак Кокто або художник Анрі Матісс.

Адреса: 79 Rue de Varenne.

Як дістатися: на метро до станцій Varenne або Invalides, вхід в музей з вулиці Варенн.

Час роботи: щодня з 10:00 до 17:45, по середах – до 20:45; понеділок – вихідний.

Вхід: 10 € (комплексний), 4 € (тільки сад), дітям до 18 років – безкоштовно.

Це далеко не все, що таїть у собі це місто. Так що у вас тепер буде привід обов'язково повернутися в Париж!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *