Питання, які чоловік ніколи не повинен задавати жінці

Нерідко в спілкуванні з жінками чоловіки задають якісь питання і навіть не замислюються про те, що своїми словами вони можуть образити подругу або другу половинку, інформує Ukr.Media.

Так, чоловіків навряд чи можна назвати емпатами, але, можливо, їм слід дізнатися, про що не потрібно питати особу, якщо вони не хочуть відштовхнути її від себе. Отже, від яких же питань жінки точно не будуть в захваті?

А в тебе точно стільки влізе?

Жінка точно так же, як чоловік, може їсти стільки, скільки їй захочеться. Можливо, це взагалі її перший перекус за день, тому не варто псувати особі апетит просто тому, що чоловікові цікаво, як вона з'їсть все те, що замовила в кафе.

Багато представників сильної статі помиляються, думаючи, що жінки наїдаються одним лише салатом і апельсиновим соком.

Не хочеш переодягнутися?

Якщо жінка довгий час крутилася перед дзеркалом і наводила марафет, у жодному разі не можна критикувати її зовнішній вигляд, навіть якщо чоловікові він не подобається. Можна заздалегідь обговорити те, який одяг здається партнеру недоречним в тій чи іншій ситуації.

Але все ж не варто висловлювати своє невдоволення коханій, якщо вона витратила купу сил і часу на те, щоб виглядати краще.

Не думаєш, що тобі потрібно когось собі знайти?

Кожна жінка сама може вирішити, коли їй слід заводити стосунки. Можливо, вона комфортно почуває себе на самоті або ж боїться чоловіків, так як попередній досвід відносин виявився для неї занадто травмуючим.

Коли жінка буде готова, вона обов'язково зустріне свою другу половинку, яка буде піклуватися про неї у відносинах, і з якою вона знайде внутрішню гармонію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *